Sayfa 612/841 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Bakalım kimin dileği olacak.

2. ISBIR - İşbir Holding

ben her tepe göruldukten sonraki düsuslerde toplarim.1000 altinda azar azar
    750 850 arasinda yüklü alis icin hazirim.
    azar azarim 20 şer 20 sey
    yüklum 75 er 75 er.
    hodri meydan.

3. Elbette sadece ben değilde hepimiz kazanalım diyenlerin ki. Yalnız hiç endişeli değilim hatta almak için para ayarlamaya bile çalışıyorum. Sanki büyük gün dünden daha yakın

Alıntı Originally Posted by tipitip Yazıyı Oku
    ben her zaman dususlerde kademeli toplarim.
    bir taban daha yaparsa azar azar
    800 ve alti yuklu alistayim.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Beyhude geçti rüzgar beklemekle geçti ömür,
    Fiyat vermesek diyorum daha iyi olur kanısındayım

5.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Elbette sadece ben değilde hepimiz kazanalım diyenlerin ki. Yalnız hiç endişeli değilim hatta almak için para ayarlamaya bile çalışıyorum. Sanki büyük gün dünden daha yakın
    Bu konuda haklısınız, Cuma sattıklarımın parası hesaba yarın geçecek, o yüzden şuan yedek ihtiyat akçeleri ile alım yapıyorum bende. yatırım tavsiyesi değildir.

6. İŞBTR'nin günlük alım satım yapıldığı dönemlerde al sat yaparak bana çok para kazandırmıştı. Yada ben öyle sanıyordum. Günlük bir kaç al sat sonrası üç beş yüz lira aldı mı çok hoşumuza gidiyordu. bir ara günlük 30-40 lot alıp satmaya başladık. Şimdi diyorum ki o lotları birer birer kumbaraya atıp birikim yapsaymışız. Şimdi ihya olmuştuk. İŞBİR de gelecekte neden olmasın diyeceğimiz bir yola girmez mi? Bence en potansiyel hisse. İlk etapta Benim emşoyu(YİBİTAŞ) yakalarız. Gerisi Allah kerim. YTD'değildir.

7. Favorim yibitaş.Sonra işbir.Yakalarmı bilemedim ki🤔

8.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    İŞBTR'nin günlük alım satım yapıldığı dönemlerde al sat yaparak bana çok para kazandırmıştı. Yada ben öyle sanıyordum. Günlük bir kaç al sat sonrası üç beş yüz lira aldı mı çok hoşumuza gidiyordu. bir ara günlük 30-40 lot alıp satmaya başladık. Şimdi diyorum ki o lotları birer birer kumbaraya atıp birikim yapsaymışız. Şimdi ihya olmuştuk. İŞBİR de gelecekte neden olmasın diyeceğimiz bir yola girmez mi? Bence en potansiyel hisse. İlk etapta Benim emşoyu(YİBİTAŞ) yakalarız. Gerisi Allah kerim. YTD'değildir.
    ben dediğiniz al satı yibitaşta yapmıştım zamanında, şimdi işbirdeyim ve çok nadir al sat yapıyorum, yaptığım al satlarla elimdeki lot sayısını arttırıyorum. yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 612/841 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •