Sayfa 635/841 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Eşleşme ne durumda arkadaşlar?

2.  Alıntı Originally Posted by Serkan3377 Yazıyı Oku
    günaydn.genel kurul ile düşüncesi olan var mı ?
    Görüşülecek maddeler maddeler belli.Gündem dışı ne olabilirki.Ben görmedim gündem dışı olayların kabul olduğunu.

3. Hayırdır Serdar bey siz yibitaş ta değilmiyfiniz.Oranın genel kurulu ne oldu.

4. Genel kurula takılmayalım bu kadar. Bizim düşüncelerimize göre hareket edilmiyor ki zaten. Önceden Yönetim Kurulunca alınan karar maddeleri oylanıp onaylanıyor. Gündem dışı önerge ise zaten hakim oy çoğunluğu onlar olduğu için direk reddedilir. Dilek temenniler bölümü ise tamamen iş olsun diye yapılan konuşmalar. Geriye olacak la ölecek arasında fark kalmıyor. Genel Kurul kararı KAP'a gelince sanki sürpriz bir şeymiş gibi hisseye satış gelir ardından toparlar yola devam. İŞBİR'i bence dahada büyütmek lazım. Üst sekmentte kalıcı olursa cazibesi dahada artar.

Bu sene temettü vermeyecek olması bedelsiz sermaye arttırımını iyice öne çıkardı

6. genelkuruldan nisey çıkmaz
    ama diger beklentiler.cok yuksek
    6 aylik kar
    ortaklik
    yatirimlar
    piyasa degisikligi
    isbir yatak isbir sentetik halka arz
    hindistan 2. yatimlar
    yeni is olanaklari
    arazi ve gayrmenkul yeni degerlemeleri
    yani bisuruuuu beklenti

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Zannetmiyorum. Öyle bir hazırlık olsaydı şimdiye kadar, tadil maddeleri için karar alınıp müracaatlar yapılmalıydı. Belki Genel Kuruldan sonra olabilir oda İŞBİR yöneticilerinin kaplumbağa hızıyla yol aldığı düşünülürse imkansıza yakın bir ihtimal.

8.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Genel kurula takılmayalım bu kadar. Bizim düşüncelerimize göre hareket edilmiyor ki zaten. Önceden Yönetim Kurulunca alınan karar maddeleri oylanıp onaylanıyor. Gündem dışı önerge ise zaten hakim oy çoğunluğu onlar olduğu için direk reddedilir. Dilek temenniler bölümü ise tamamen iş olsun diye yapılan konuşmalar. Geriye olacak la ölecek arasında fark kalmıyor. Genel Kurul kararı KAP'a gelince sanki sürpriz bir şeymiş gibi hisseye satış gelir ardından toparlar yola devam. İŞBİR'i bence dahada büyütmek lazım. Üst sekmentte kalıcı olursa cazibesi dahada artar.
    teşekkürler hocam

Sayfa 635/841 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •