Sayfa 281/1001 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381781 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: Viop XXXVII

1.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    herhalde bu yanlış inatlaşmalarla, yanlış tercilerle kötünün de kötüsü noktaya geldik, kötülüğün nirvanasına az kaldı yani. piyasa artık kötüyü daha ne kadar satın alacağım diye hesap yapıyordur.
    Bir taraftan da bu kadar kötü bir yönetimin , ilk seçimde gideceğini çok iyi biliyordur piyasa. eee bunu da satın almak ister piyasa..

artık ikisinin bileşkesi ne oluyorsa onu yaşıyoruz BİST te . bence gidişlerine dair satınalma daha ağır basıyor . hazır döviz bu kadar artmışken ve şirketler bedava kalmışken.
    Yolcudur Abbas, bağlasan durmaz...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2. bunlar eğitilemez. garip bir tür.
    Allah, fakirliği savunacak kadar kimseyi düşürmesin. Amin.

3. en başta eğitimde , yargı ve hukukta , yönetim biçiminde , teknoloji üretiminde , kültür düzeyinde , kitap okuma oranında İsveç , Japonya vb. ülkeler gibi ol sonra hayalini gerçekleştir. Bunlar olmayınca faiz , yolsuzluk , hırsızlık vb. kötü alışkanlıklar mesken tutar ülkende ..

Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Kişisel görüşüm siyasetle uzaktan yakından ilgisi yok kimse yanlış anlamasın eğitimi ne olursa olsun FAİZİ SIFIRLASIN YETER .Bizde İsveç ekonomisi gibi oluruz.Çok değil 2-3 önce İSVEÇMİ mi İSVİÇRE mi karıştırıyorum dünya para saklama merkezi bankası faiz oranlarını açıkladı değişikliğe gidilmedi dediler % 0 .İsrail de % 0.25 , şimdi soruyorum İsveç gibi İsrail Japonya almanya fransa daha bir çok AB ülkeleri gibi sıfır faiz uygulayan ülkeler akılsızda faizler artsın diye gece gündüz yırtınanlar biz mi akıllıyız. ?????????

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Artık fazla kilon var diyorlar!

İtiraz edebilmek için insanların bir deri bir kemik kalıp sokaklarda açlıktan ölmesi gerekiyor.
    Günden güne insanlıktan uzaklaşıyorlar. Bırak insanı sokaktaki hayvanın bile aç kalmasına üzülüp bişeyler yapmaya çalışıyorum.
    Bizdeki saray beslemeleri vb ler hariç dünya genelinde bakın zenginler kilolu olmazlar genellikle. Altında ekstra hormonel bozukluklar yoksa eğer obezite dengesiz ve karbonhidrat temelli beslenme nedeniyle genellikle düşük gelirlilerin hastalığıdır. Günümüzde de 1 kg karbonhidrat ile 1 kg proteinin birim fiyatlarına bakılırsa net görülür zaten. Endüstriyel şeker üretimi de fakir olan büyük işçi nüfuslarını doyurabilme çabasıyla başlamıştı.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5.  Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    O zaman 1$ dı, şimdi 1$ dan da ucuz. O gün işine gelmiyodur, bugün geliyodur. Zamanlama için bi sürü sebep olabilir.

Sonuçta bu fiyatlardan garanti bedava. Alması değil, almaması anormal olur. Çok mantıklı bi hareket.
    Ben borsa yatırımcısı olarak rakkamı eleştiriyorum sadece. ÇOK UCUZ...
    Nisan ayında 0.85 usd idi.
    BBVA açıklama yaptığı gün garanti fiyatı 1.2 usd idi.
    garantinin değerini konuşmuyoruz. BBVA nın manüplasyonunu konuşuyoruz.

Adam paraları rezerv para kadar değerli,tüm dünyada geçerli paralarla tl'yi kıyaslamış ya, valla bu kafadan istiyorum . Alooooo ekonomisini bir kamu yönetim mezununun yönettiği ülkeden bahsediyorsun
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

gunaydın bal diyarı zonguldaktan slmlar olsunçeyrek poz şort 1945den...bozgurt dayu arkandayız

8. Don't feed the trolls!

Sayfa 281/1001 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •