Sayfa 53/1001 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Viop XXXVII

1.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    2030 dan döndü. Artık çarpışma bölgesinde. TL devalüasyonu ile bu kadar giderdi zaten. Devalüasyon, gelen tepkiler üzerine bir süre ertelenir. Yurtdışı bazlı hareketler önem kazanır. Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2. 10 gün önce 21500'e vatan'dan aldığım notebook'a şimdi 30k etiket koymuşlar...

haftasonu; yani 3 gün önce ets'den 23 bine aldığım 1 haftalık tatil şimdi baktım aynı otel aynı tarihler 40 bin TL...

Bunun kur artışıyla falan alakası da kalmadı... soygun moduna geçtiler...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

3.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    10 gün önce 21500'e vatan'dan aldığım notebook'a şimdi 30k etiket koymuşlar...

haftasonu; yani 3 gün önce ets'den 23 bine aldığım 1 haftalık tatil şimdi baktım aynı otel aynı tarihler 40 bin TL...

Bunun kur artışıyla falan alakası da kalmadı... soygun moduna geçtiler...
    bende bir kaç iphone aldım...

fiyat bilmiyorum çünkü apple satısları durdurmuş...

4. 2029 maliyetli short pozumu 2014 kapattım, gitmedi aşağı. Bundan sonra da yön yazmayacağım başlığa heyecanla yazıyoruz etkilenen eden olur. Poz flat.

5. Ne acı!
    İçim burkuldu,a haberin abd vatandaşlarının görüntülerini izleyince...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,585
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Abka
    bankaları iyi tuttun , yalnız sanayi geçişini yapamadın benim gördüğüm.
    kolay gelsin
    Denizde kum palada PLAN BİTMEZ...Dur hele acayip bir planım var.ZENGUN olacağız
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. Bugun oyun tamamen benim gördüğüm dolar üzerine kurulu hareketler yapıyor,
    teknik olarak dolareste 14.00 dan sonra saatlik bar hareketleri dolarda aşağı kesme bir tur daha olabilir bu salınımın devamında 12.05 leri takip edicez. Dolarda dengelenme olursa endeks de dikkat edilmeli.

8. bugün şey sakin...

Sayfa 53/1001 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •