Sayfa 991/1001 İlkİlk ... 491891941981989990991992993 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 7,921 - 7,928 arası.

Konu: Viop XXXVII

1. Şu hale bak rakamlara bak 1 alana 1 bedava sanki adama desen güler demek ki gülmemek gerek.

Şaka desen şaka değil pes yav.. gerçekten yazık paramiza..

2. La adamlar çekirdek sermayesi arttı ahahhahahhHa sunuma bak durduk yere 1 milyar kara geçtiler gökten geldi yav

3. Kral bu dediğin çok zor.. Forex başka borsa başka..zati sen buraya bakarak diyorsunuz..
    O dediğiniz ceza kredi çekip dolar alanın tespiti vs nde olur . sıkılaşma ilk adım budur .
    Sayın Ayasofya dediği gibi çevremde inanılmaz dolar altın alan ve bunun için kredi çeken var
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Zamanında bir yönetici borsada oynardı. Toplantıya girdik çıktık şu kadar kaybettik derdi.

Fiyatların sürekli oynaması işinde gücünde insanların işe konsantresini de bozuyor olabilir.

İleride aynı forexde olduğu gibi 50 bin dolar altı parası olana borsada doğrudan hisse alım satımı da yasaklanabilir. Eğer döviz alım satımını yasaklarlar ise burayı da düşünebilirler. Nitelikli yatırımcı diye bir şey zaten var.
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bence tüm ekranlarda, dolar/tl değilde tl/dolar gösterilmeli. Dolar/tl de bir illüzyon var. Dalga geçtiğimiz ben hep 50 liralık alıyorum, bana ne dolardan tarzı söylemler bundan. Gerçeği kimse görmüyor. Ekranlarda Try/Usd yansa sönse şok etkisi yaratacağını düşünüyorum.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Bence tüm ekranlarda, dolar/tl değilde tl/dolar gösterilmeli. Dolar/tl de bir illüzyon var. Dalga geçtiğimiz ben hep 50 liralık alıyorum, bana ne dolardan tarzı söylemler bundan. Gerçeği kimse görmüyor. Ekranlarda Try/Usd yansa sönse şok etkisi yaratacağını düşünüyorum.

3 yoga bir elham ülke zihniyeti aynen bu

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. https://www.hisse.net/topluluk/showt...13#post5690713

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    memetabi yılanın başını kaça kadar ezecez ?
    memetabi , yılanı direkt mi.ecek gibi anlaşılan
    Hayat hoş gerisi boş

8.  Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku

Reis bu fikrinizi duysa önümüzdeki ayın maliye bakanı olarak sizi seçerdi

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 991/1001 İlkİlk ... 491891941981989990991992993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •