Sayfa 95/1001 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 753 - 760 arası.

Konu: Viop XXXVII

1. ariston geldiyse shortculara umut gelmiş

Hoşgeldin....

eşkiya nerelerde

2.  Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Ekonomi zirvesinde ne çıktı?

Sayın kaval gergin gibi duruyordu açıklamalarında.

Resin notlarını iletmiştir. Ayağınızı denk alın bankalara el koyarımı dedi
    Banka toplantısı fos çıktı, rutin iletişim toplantısıymış. En az 10 kere iletişim dedi.

MGK da ihracat odaklı politikalar değerlendirilmiş. İhracat odaklı politikalara zarar verecek görüşlere kızabilirler.

https://www.sondakika.com/ekonomi/ha...rulu-14555425/
    Son Dakika: Milli Güvenlik Kurulu'nda ekonomi vurgusu: İhracat odaklı politikalar, tehditler değerlendirildi

MGK bildirisinde, " Türkiye'nin inşa ettiği sağlam altyapı üzerinde, hedeflerine uygun şekilde yatırım, üretim, istihdam ve ihracat odaklı ekonomi politikalarını hayata geçirme sürecinde karşılaştığı ve karşılaşabileceği sınamalar ile tehditler değerlendirilmiş, Cumhuriyetimizin 100. yılında her alanda olduğu gibi iktisadi olarak da güçlü şekilde ulaşma kararlılığı teyit edilmiştir." denildi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. İşte anlamadığın için fikir yurutemiyorsun
     Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Bulokçeyin , metavörs yok bilmem ne de biraz abartılarak sunuluyor be abey...

orda da var bir durum ama anlamadım...
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    ariston geldiyse shortculara umut gelmiş

Hoşgeldin....

eşkiya nerelerde
    Hehehehehe Cin gibi adamsın reis...

5. TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

6.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Hehehehehe Cin gibi adamsın reis...
    cin olaydım çarpılırmıydım....

7. Citi Türk bankaları için tavsiyesini düşürdü- bloomberght.com

Citi, dört Türk bankası için 'Al' tavsiyesini 'Nötr' olarak değiştirirken bazı bankaların şu anki fırtınayı atlatmak için daha iyi konumda olduğunu belirtti.

Citi, Türk lirasındaki değer kaybından sonra Türk bankaları için yatırım tavsiyesini değiştirdi. Citi, Garanti, Akbank, Yapı Kredi ve İş Bankası için yüksek riskli/AL tavsiyesini yüksek riskli/NÖTR olarak belirledi.

Citi Analisti Simon Neilis, paylaştığı bir notta Yapı Kredi ve Akbank'ın şu anki fırtınayı atlatmak için en iyi pozisyonda olanlar olduklarını belirtirken İş Bankası'nın sermaye yeterlilik oranının minimum kademe 1'e yakın olduğunu söyledi.

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.bloomberght.com/citi-tur...usurdu-2292852

8. BAE den 100 milyar dolar gelecek gibi haber yapmışlar.

Sayfa 95/1001 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •