Sayfa 952/1001 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 7,609 - 7,616 arası.

Konu: Viop XXXVII

1.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Sert düşüş başlayınca benim iş yerindeki PC den VUUUUUUV diye ses geliyor abi. 10 yıldır aynı PC. 10 yıldır aynı şey. VUUUUVV yapar. Cidden ha. Oradan anlıyorum.

merkez gelincede benimki ötüyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Çok iyi kurumunuz var, kıymetini bilin.

Güzel bir gündü, emeği geçenlere teşekkürler. İyi akşamlar
    Aynen reis çok dua ettim kuruma, verdiğim komisyonlar helal olsun 44 milyon hacimle batmadan kurtulduk
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

Bu düşüşün gün başından beri tüm bankalarda yaşanan bist veri akışı sorunu ile ilgisi var mıdır acaba?

4. Ulan nasıl bir oyunun içine düşmüşüz. Adamlar kapıyı kapattı kendi parti yapıyor içeride.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku

halen çalışıyor %3.40 oldu yükseliş
    elinde mal lkalan varsa benim ekrandan boşaltsın
    Başkanım bugün kurumlar hep kıyak geçiyor, kimine en tepeden sinyali verdiler kimine ekstra seans fırsatı verdiler, sizde kurumunuzun kıymetini bilin, fazla da açığa satma, ptesiye para bırakmazsın kasada muhtemelen bi taban daha olur diye düşünüyorum

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. Borsa günü sert düşüşle tamamladı -AA

Borsa günü sert düşüşle tamamladı

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 8,52 değer kaybıyla 2.084,47 puandan tamamladı.

BIST 100 endeksi, önceki kapanışa göre 194,07 puan azalırken, toplam işlem hacmi de 77 milyar lira ise rekor seviyede gerçekleşti.

Bankacılık endeksi yüzde 8,74 ve holding endeksi yüzde 9,33 değer kaybetti. Tüm sektör endeksleri gerilerken, en çok kaybettiren ise yüzde 9,89 ile iletişim oldu.

2.406,87 puanla tüm zamanların en yüksek seviyesini gören BIST 100 endeksi, üst üste 14 günlük yükseliş rallisinin ardından etkisini artıran satışlarla yüzde 8,52 değer kaybıyla günü 2.084,47 puana gerilemesine karşın haftalık bazda tarihinin en yüksek kapanışını gerçekleştirdi.

Kapanışa yakın Borsa İstanbul'da endekse bağlı devre kesici sitemi iki kez devreye girdi.

Analistler, artan enflasyonist baskılar ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında Omicron varyantına ilişkin endişelerle merkez bankalarının para politikalarında ayrışmasının ardından küresel piyasalarda karışık bir seyir izlendiğini belirtti.

Haftaya yurt içinde Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Para Politikası Kurulu toplantı özeti, tüketici güven endeksi, yurt dışında ise ABD'de ve İngiltere'de büyüme başta olmak üzere veri gündeminin takip edileceğini ifade eden analistler, teknik açıdan BIST 100 endeksinde 2.200 seviyesinin direnç, 2.030 puanın destek konumunda bulunduğunu bildirdi.

Kaynak : Anadolu Ajansı

7. çakış daha yeni başladı

kamyon pazartesi da bodoslama gider die düşünüyorum

pompacılar ayrılmasın günü geldiğinde sesleneceğimm
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Şubat vade 94 puan yukarda..pala iade et paramızı..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Sayfa 952/1001 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •