Sayfa 356/1001 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: Viop XXXVII

1. Sn Verge burdami dun yazisini okumustum 1000 kontrat garanti long actim diye
    Pay vadelilerde dagilim cok kotu iken cok riskli degilmi bu pozisyon ?

Garantinin gunu en dusuge yakin kapatacagi belli idi ama adamlar oyle yada boyle endekse etki bile yaptirmiyorlar
    Bugun 4 sefer ac kapa yaptim en son actiklarim zirveye yakindi ama 2073 den hepsi kapattim
    Endeks ayri telden caliyor hisse vadeliler ayri telden caliyor. kapanmaktaki bir sebebimde bu belki 4 5 gun daha zirve yapip stop patlatirlar sonrasinda hisse vadeliler icin kiyima baslarlar
    Ay sonu kapanisi cok sert gecicek
     Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Garanti de pozisyonum yok ama bugun garanti en dusuge yakin kapatmasin. butun pozisyonlari kapatip 20 gun ekrani acmam
    ....

2. ....

3.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Bozkurt bence sen ne acarsan tersini yaziyorsun burda Totem yapiyorsun insanlar gercek saniyor
    İster tersini aç ister düzünü aç, her türlü olasılığı denedik
    sonuç değişmez, fakirlikten kurtulamazsın totemler işe yaramaz burda
    makinaya jetonu kimin attığını makina tanıyor ibanından mı yoksa kod numarasından mı yoksa borsaya iletilen emrin kimlik numarasından mı bilemiyorum.

Şüüüle bi analez yapacak olursak, yılsonunu şirketler ve fonlar bilançosunda kâr göstermek için endekisi yukardan kapatmak zorunda, öteki taraftan bu gudubet lönk olduysa kesin bi sıkıntı hasıl olur mu diye tereddüte düşebilürler, bilemem yağni palagiller yukarı alıp bana para kazandırırlar mı, parayı katlatırlar mı bilemem yani benim jeton onlar için bir tehdit algısı olabilüyo

16.96 Since 27 Aralık 2023

4. Vix vix
    Yusuf yusuf
    Neden bilmem

5. Eskiden Şehir içindeki ankesörlü telefon jetonlarına ufak bi delik açıp ip bağlardı bazı kişiler,
    Jeton aşağı düşmez habire konuşurlardı, sonrada jetonu çekerlerdi yukarı ipten.
    Bu palayada ipli jeton atmak lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Vix vix
    Yusuf yusuf
    Neden bilmem
    Bu vix dediğiniz şey ecnebi...
    bizi bağlamaz.

7. Deliyi ne ilgilendirir Vix-Mix yahu.
    Kabak gibi istatistik, hani herkes biliyordur zaten ama heycana çoşkuya kapılan varsa diye dikkat etmekte fayda var.
    Arada 2019 ile 2015 ocakları aklamışım işaretlerken + bilgi olsun.

Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

8. bugün 12 bin kontratlık poz artışı var, longör için bu değerli, zira her poz artışı skuiz edilecek yeni bir kek demek.. 12 bin kontrat nerden baksan 250 milyon TL poz büyüklüğü anlamına geliyor.. bu değerli, zira 2 gündür yeni shortçu yoktu.. aralık ayının ilk 2 gününde maalesf poz artışı görememiş, ve kendi çapımızda stres yapmıştık bu iki günde, bugünkü data şüphe bulutlarını dağıttı long adına

hisse vadelilerinde ise 800 milyon TL poz artışı var, aralık ilk 3 gün toplam poz artışı 2 milyar TL hisse vadelilerinde.. az buz değil, ne hisse vadelilerinde total 12 kusür milyar TL az buzdur, ne endeks vadelinin rekor büyüklüğü olan 14 kusür milyar..

haa, bu poz değişimleri ne anlama gelir ? poz artışı sıkıştırılmaya müsait shortçu demek, rahatsız oyuncu demek, napsam -zararın neresinden dönsem kar mıdır acaba? diye düşünmekte olandır, psikolojisi manipülasyona müsait olan kişidir.. bunlar çoksa, tahtayı yukarı sürer iblis, başka türlü kazanamaz iblis, toaso vadelisinde son 2-3 aydır işlem yapanlar bilir..

Sayfa 356/1001 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •