Sayfa 196/1001 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: Viop XXXVII

1.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Yalniz bu araba piyasası iyice çıldırdı, daha geçen hafta sıfırı 440 olan arabaya sarı sitede 660 fiyat çekmişler, borsa araba piyasasının yanında bedava
    arabayı hala TL ile satan varsa ona şükür... bence seneye TL ile pek alışveriş kalmaz... damacana su alırız; bir de işte marketler filan mecburen TL satacak... onun dışında ticaret toptan dolara döner...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

2. 1 el fiyatlari eski kurdan [almak istersen araba yok geldiginde guncel fiyattan oduyeceksin ]
    2. el fiyatlari guncel kurdan
    dolar 8 lira iken aracin sifir fiyati 808.000 tl idi
    dolar olmus 13 lira ne yapsinlar 900binden mi satsinlar
    Bunun neresi cildirmak?
     Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Yalniz bu araba piyasası iyice çıldırdı, daha geçen hafta sıfırı 440 olan arabaya sarı sitede 660 fiyat çekmişler, borsa araba piyasasının yanında bedava
    ....

3.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    stok stok nereye kadar... o stoğa ayıracağınız parayı vobda teminata koyun 3-5 kontrat fazladan dolar longlayın; aynı hesaba gelir zaten...
    Stokta ilk amaç para değil. Ben bebek gibi bakıma muhtacim. Hanımın markete pazara gidecek zamanı yok. Arabada yok. El mecbur alırsak yüklü alırız. Meyve sebze kasayla alıyoruz. Çürüme bozulma olmasa yıllık alırım. Apt olmasa eski evde olsak orda Güneş görmeyen serin yer vardı kiler gibi. Kavun karpuz elma domates limon portakal üzüm herşeyi sakla. Köyde samanın içine saklarlar.

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    CUMA GÜNÜ 2 li tepe onaylandıktan sonra 35 puan düştük.....

BU gün t. çanak ile 22 puan yükseldik...

Burada para dağıtıyorlar...yeterki makul kaldıraç ile DESENİN OLUŞMASINI BEKLE...

ÇARŞAMBAYA çok güzel bir for. beklerim...

eğer olursa agresif poz. alırım...bakalım long mu/short mu??????****
    svg. Abka formasyonu / düşüncenizi bizimle paylaşabilir misiniz?

5.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    stok stok nereye kadar... o stoğa ayıracağınız parayı vobda teminata koyun 3-5 kontrat fazladan dolar longlayın; aynı hesaba gelir zaten...
    İkinci el araçtan, evden, hatta çay süzgeçinden para kazan ama dolar olmaz. Dolarla , faiz cıss

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. usta senin durumun zaten özel; ben genel manada yazdım...

7.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    usta senin durumun zaten özel; genel manada yazdım...
    Şu ayaklar varken gurme gibiydim. Ne yemekler yapardım. Bir ekmek kadayıfı yapardim pekmez ve kaymak ile. Kaynatirken kaymağı önce sürer içine emdiriyordum. Bir dilimden fazla yiyemezsin ama lezzet süper. 5-6 saat kaynıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    İkinci el araçtan, evden, hatta çay süzgeçinden para kazan ama dolar olmaz. Dolarla , faiz cıss
    valla öyle uzun boylu para kazanmak falan değil derdim kaç aydır; şunlar gidene kadar sermayem pul olmasın dolar bazında kaybetmeyeyim diye uğraşıyorum resmen...

yalnız benim bildiğim dolar cıss değil faiz haram olduğu için o cıss sadece... dolar euro altın serbest hatta dinar riyal filan makbul bile denebilir...

nass ortada...

Sayfa 196/1001 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •