Sayfa 728/1001 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 5,817 - 5,824 arası.

Konu: Viop XXXVII

1. Hocam genel bir tecrübemi aktarayım viopta bir işlem açtınız ve sürekli gülüyorsanız hiçbir huzursuzluk yoksa çok büyük ihtimal bu pozisyon zarar ile kapanır.

Pozisyonda iken huzursuz olmanız gece rahat uyuyamamaniz acı çekmeniz içinizin içinizi yemesi lazım ki kazanacaginiza dair bir sinyal olsun

Hiçbir hissiyat yoksa zaten o kadar az bir pozisyon acmisinizdir ki umurunuzda değildir. Bu da güzel olur.
     Alıntı Originally Posted by bluedream Yazıyı Oku
    40 yıllık faizci beni, viopçu yaptınız ya. Bu gün ilk işlemleri ufaktan yaptım. Yarım saattir kendime gülüyorum.
    Saygılar
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Dünya Gazetesi
    @dunya_gazetesi
    ·
    10d
    Pakistan MB politika faizini 100 baz puan artırarak %9,75'e yükseltti

Pakistan Merkez Bankası politika faizini 100 baz puan artırarak %8,75'den %9,75'e yükseltti.

3.  Alıntı Originally Posted by muratmilan Yazıyı Oku
    Hocam genel bir tecrübemi aktarayım viopta bir işlem açtınız ve sürekli gülüyorsanız hiçbir huzursuzluk yoksa çok büyük ihtimal bu pozisyon zarar ile kapanır.

Pozisyonda iken huzursuz olmanız gece rahat uyuyamamaniz acı çekmeniz içinizin içinizi yemesi lazım ki kazanacaginiza dair bir sinyal olsun

Hiçbir hissiyat yoksa zaten o kadar az bir pozisyon acmisinizdir ki umurunuzda değildir. Bu da güzel olur.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler .
    Kendime gülüşümün nedeni karşı olduğum bir piyasada işlem yapmam.
    Şimdilik geceye pozisyon bırakmayı düşünmüyorum. Huzursuz olmak pek işime gelmez faizci olduğum için.
    Çok para peşinde değilim.
    Saygılar

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    T24
    @t24comtr
    ·
    17s
    Erdoğan'ın yasa tasarılarını 'onaylattığı' Prof. Dr. İzzet Özgenç'ten OHAL açıklaması:

Raptiye "Kaçınılmaz görünen ağır ekonomik bunalım sebebiyle OHAL ilânına toplum olarak hazırlıklı olmamız gerekir"
    Yalnız bu adamın diğer twittlerine bakarak kişisel yorumu gibi görünüyor. Ohal ilan edilip kamudaki israfın önlenmesi ve gelir garantili döviz cinsi projelerin revizesi falan demiş.
    Bundan dolayı bir duyumdan ziyade kişisel görüş gibi görünüyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sasa piyasa defter değeri 14 , piyasa değeri tam 57 milyar tl , 14 yıllık borsacıyım böyle balon hisse tarihte daha önce görülmedi...

Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Sasa piyasa defter değeri 14 , piyasa değeri tam 57 milyar tl , 14 yıllık borsacıyım böyle balon hisse tarihte daha önce görülmedi...
    çok var sn paragöz. Bende hektaş derim balon sıralamasında ilk sırada.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Yalnız bu adamın diğer twittlerine bakarak kişisel yorumu gibi görünüyor. Ohal ilan edilip kamudaki israfın önlenmesi ve gelir garantili döviz cinsi projelerin revizesi falan demiş.
    Bundan dolayı bir duyumdan ziyade kişisel görüş gibi görünüyor.
    Valla vatandaş RTE yakın birisi böyle dönemlerden geçerken nedir bu yorumlamalar diye sorarlar adama , insanların kafasında yeni seneryolar üretir bu çıkışlar ,

8.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    teorik fiyat vadeli farkı +4.000 puana çıktı...acaip yav...çok acaip...
    Sürekli buna atıf yapılıyor ama teorik fiyat hesaplanırken alınan faiz nedir acaba. Piyasa artık başka bir faiz oranı kullanıyor. MB'ninkini değil. Burada piyasa faize vurgu yapıyor. Yıllık faizi %30 alıyor, %18 değil gibi düşünüyorum. Sadece endeks değil dolar veya diğer vadelilerde de bu fark söz konusu. Implied faiz oranı %30, teorik fiyatlar da buna göre hesaplanmalı
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

Sayfa 728/1001 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •