Sayfa 777/1001 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: Viop XXXVII

1.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Böylesine pes doğrusu, hastane sahibinden sağlık bakanı, turizm işletmeleri sahibinden turizm bakanı, özel okul sahibinden milli eğitim bakanı gördükten sonra işadamına da hazineyi emanet ettik.
    Hamamdan yeni cikmis gibi al al yanaklariyla beyan veriyorya .Beni benden aliyor al yanaklariyla yaptigi ekonomik yorumlar. İs adamlari 100 er milyon dolar satsin. enflasyon hepimizin belasi sen en fazla maasini kaybedersin ben butun mal varligimi kaybederim diyor. Model basarisiz olursa uzulurum.Tam bir suzme..

2. ya adamların işi gücü poh poh
    neymiş efendim Almanlar enflasyonla çok zor durumdalar bu bizede yansımakta yoksa biz de durum çok iyiydi.

3.  Alıntı Originally Posted by abrek14 Yazıyı Oku

2447 long yeni kanal çizgilere yaklaşıkça alım satım yapacağım.
    Kapandı 2455 gün içi bu şekilde pek çok işlem yapıyorum. Böyle takibe devam

4. tek bir bar tam kanalın boyu kadar yeniden long oldum böyle böyle devam ediyorum işte

doların değeri artık tamamen sürreal oldu bu politikalarla.. rakamın bir önemi bile yok.. sadece bir sayı.. mesela şimdi 14.70 ?? ne demek bu.. o nedenle kafaya takmıyorum..

onun yerine endeks kaç dolar ediyor, bir eregl kaç dolar, bir şise kaç dolar ve benzeri parametreler üzerinden takip ediyorum..rakamlar başka türlü anlamsız geliyor bana..

mesela eregl 2.10 $ civarında işlem görüyor..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    ya adamların işi gücü poh poh
    neymiş efendim Almanlar enflasyonla çok zor durumdalar bu bizede yansımakta yoksa biz de durum çok iyiydi.

adamların enflasyonu %150 arttı bizim halimize şükredelim bizde sadece %20 hangısı büyük
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

7. yalnız merkezin dahada satamayacağını anlarlarsa sürerler 20 ye...

8.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    yalnız merkezin dahada satamayacağını anlarlarsa sürerler 20 ye...
    ya da 800 bp ile sattığını yerine koyar.

Sayfa 777/1001 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •