Sayfa 909/1001 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 7,265 - 7,272 arası.

Konu: Viop XXXVII

1.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    bakalım 17'yi kaç gün savunabilecek MB....
    Savunma yok...
    Aşırı ihtiyaç günlerinde biraz döviz satmaca var..
    Fiyat gözetilmiyor..
    13 lerde de aynı yanılgıya düşürdüler piyasayı..

19 dan da satar
    22 den de...

2. Buradan özellikle döviz konusunda gaz veren arkadaşlar dikkatli olsun. Yakın zamanda cadı avı başlatılabilir. Hatta kimlikler tespit bile edilmiştir. Bir düğmeye basmaya bakar!

Sonra yok ben şaka yaptım, yok walla hiç dolarım yok diye zırlamayın sorguda
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Daha var maldan ciksinlar 1600 geri donecegimizi dusunuyorum . Sert faiz artisi gelecek .

Ayrica artk kimsenn ev araba alacagini zannetmiyorm hukumetn gitmesini bekleyecekelrdir .bedava kredi bulanlar haric .
    Belki 5-6 yıl bu kadar düşük faiz göremeyeceğiz.

Konut faizleri çok düşük. Ev fiyatları her ay daha yukarı gider. Son şanslar.

4. Dolara bir yerden vurmaları lazım. Ciddi ciddi bekliyorum. Tarih tekerrürden ibaret. Ama bu vuruş alım fırsatı olacak gibi duruyor. Doların günlükte 50 üssele değmesi lazım. Bir müddet aşağı, yatay hareketler lazım. 50 üssel 11.90 civarı bugün. Dolar aşağı o yukarı gidip bir yerde kesişmeleri sonra fır fır yukarı gitmesi lazım doların. Satarak olur mu bilmem. Faiz artsa olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
    "bu can bu bedende olduğu sürece rahip brunson u kimse bizden alamaz" diye kurulan cümleleri duydu bu kulaklar...
    sonra nasıl verildiği malum.
    imkansız diye bir şey yok

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Şu aşamada imkansız..
    Daha 1 hafta olmadı faizler kesinnlikle artmayacak demesinin üzerinden..
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

6. Alo merkez yaptığın iş çizik bile oluşturmuyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

7. Valla benim saklayacak hiç bir şeyim yok; burdan yazayım hatta.. MKK'daki kayıtlı hesabımda bulunan ve MB'nin bizatihi sattığı kontratlardan alınmış uzun dolar kontratlarım var; tabi endeks ve çeşitli hisse kontratları ile beraber... ayrıca kasada eşimin yıllardır biriktirdiği altınlar ve dolarlar mevcut... ikisi de suç değil; en azından şimdilik...

yarın suç olacaksa onu da görüp yaşarız...

dolar konusunda da şu anda bbht'de konuşan adam ne diyorsa onu diyoruz... faizler artmadığı sürece dolar artmaya devam eder... bu da suç değil; en azından şimdilik...

cadılara da selam olsun ...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Bende bu satışların savunma amaçlı yapılmadığını o gün dövize ihtiyacı olan kurumların ihtiyacını görmek için yapıldığını düşünüyorum
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 909/1001 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •