Sayfa 1/8 123 ... SonSon
Arama sonucu : 58 madde; 1 - 8 arası.

Konu: RNPOL - Rainbow Polikarbonat San. Tic. A.Ş.

RNPOL - Rainbow Polikarbonat San. Tic. A.Ş.

SPK bülteni : https://spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2021&no=59

Halka arz fiyatı : 9,90 TL

Yatırımcı iliskileri : https://rainbowpc.com.tr/?sayfa=Yatirimci-ilisileri

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

RNPOL, Sermaye artırımı ve ortak satışı yoluyla halka arz edilecek olan 12.000.000 TL nominal değerli payların halka arz sonrası 30.000.000 TL ye ulaşarak, çıkarılmış sermayeye oranı %40 olacak.
    Şirket paylarının halka arzı yayınlanan taslak izahnameye göre İnfo Yatırım Menkul Değerler tarafından Borsa da satış sabit fiyatla talep toplama ve satış yöntemi ile Borsa Birincil Piyasa da gerçekleştirilecektir. Talep toplama süreci ise 2 iş günü olacaktır.
    Sabit fiyat yönteminde tek fiyat girilebileceği için, dağıtımda fiyat önceliği söz konusu olmayıp, zaman önceliği kuralı geçerli olacak.
    Herhangi bir yatırımcı grubuna tahsisat ve dağıtım yapılmayacak.

3. Özkaynak : Arz öncesi 70 Milyon - Arz sonrası yaklaşık 160 Milyon
    Piyasa Değeri : 297 Milyon
    Halka Arz Değeri : ~119 Milyon
    Özkaynak PD oranı arz öncesi 4,25 ars sonrası 1,85

Rakamlar güzel gözüküyor. Tahmini 70-75 lot anca gelir. Arza katılacaklar için tahmini olarak 100 lot emir girmek yeterlidir.

Al-Sat-Tut kokla yat tavsiyesi değildir.
    Kürşat ve 40 çerisi başkaldırıyor ise çine ve esarete senin neyin eksik...

RNPOL: 30 kasım salı ve 01 aralık çarşamba günü halka arz edilecektir, talep saati 10.30 ile 13.00 arasında olup tamamen eşit dağıtım yöntemi uygulanacaktır, günlük alım emri taahhütü vardır, 5 işlem günü boyunca halka arz fiyatından 400 bin lot aliş emri sisteme girilecektir, alim gerçekleşirse 5 gün boyunca satılmayacaktır,

bu halka arza dahil oldum az bir miktar "yatırım tavsiyesi değildir"

Sayfa 1/8 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •