Sayfa 501/1004 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1. Cumhurbaşkanlığı Kaynakları:

"İstanbul’da gerçekleştirilen ekonomi zirvesine ilişkin bir açıklama yapılmayacak."
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

2.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanlığı Kaynakları:

"Ä°stanbul’da gerçekleÅŸtirilen ekonomi zirvesine iliÅŸkin bir açıklama yapılmayacak."
    Ben bir açıklama beklemiyordum zaten.

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku

"İstanbul’da gerçekleştirilen ekonomi zirvesine ilişkin bir açıklama yapılmayacak."
    Neyi kime nasıl açıklayacaklar.!!????
    Hasta komada.!!
    Pansuman yetmiyor mu??
    Diyecekler.!!
    Bu günde 2.5 milyarı .!!
    Adrese teslim ettik mi?
    Diyecekler.!!
    Saldım çayıramı diyecekler.!!
    Kemerinize 6 yeni delik açtırın diye mi?
    Açıklama yapacaklar.???
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku

gece gece 2,5 daha yakmayalım yarın konuşursunuz efenim denmiştir

5.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Sayın bisikletci, bildiğimden değildi yazdığım, sadece anladığımı yazmıştım. Zaten gördüğüm kadarıyla anlaşmanın içeriği açıklanmadığı için genellikle tahmin ile yorum yapılıyor.
    Çapraz kur swaplarının hesabı kitabı biraz karışıktır. Ancak şöyle bir basitleştirme yanlış olmaz sanırım.

Araplardan güncel kurdan 10 bin dolar borç alıyoruz. Vade sonunda borcu kapatırken kuru 24 tl olarak alıyoruz. Aradaki fark Arab’ın cebine giriyor.. esasında makyajdan öte, MB aleyhine bir zarar söz konusu burada..

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Geçen sefer adamlarla 12.5 ile anlaşılmış,o tarihte dolar 8 küsurlardaydı,aklım almamıştı 12.5 falan.Şimdi de 24 aklın alacağı bir rakam değil,ama sanırım o da olacak.
    Rakamlar doğruysa, vade maxımum 1 yıl hocam 🙂

Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Çapraz kur swaplarının hesabı kitabı biraz karışıktır. Ancak şöyle bir basitleştirme yanlış olmaz sanırım.

Araplardan güncel kurdan 10 bin dolar borç alıyoruz. Vade sonunda borcu kapatırken kuru 24 tl olarak alıyoruz. Aradaki fark Arab’ın cebine giriyor.. esasında makyajdan öte, MB aleyhine bir zarar söz konusu burada..
    Aynen durum bu sn effendy ,bence külliyen yenen bir kazık var.

Epey yaşlı bir adam, halk ekmek kuyruğunda konuşamadı sadece ağladı, tek söyleyebildiği "Hakkımı helal etmiyorum" oldu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 501/1004 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •