Sayfa 74/1004 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 585 - 592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    medium rare biftek suratlı churchill'in cebindeki nottan günümüze... batı dünyasının bu yönü çok kuvvetli ; süreklilik !
    bizde olmayan şey bu işte... bizde doğu toplumlarında ( japon falan hariç ) kendimi kurtarsam günü kurtarsam yeter mantığı. Batıda benden sonrası da var mantığı ile işler yürüyor...
    möntrö ...
    Doğru…

İnalcık yazar, x padişah ölünce x’ten kalan ne imtiyaz varsa iptal, her kademeye yeni adamlar dolar… sistem, yok!

Kim gelir ise o’cuyuz…

Sistem diye bir şey, yok…

Ex-şehzadem yeni hünkarım yanında kimi getirdiyse yeni ekonomi programı böyle başlar. Hayırlı olsun

Alparslan: Büyük Selçuklu başladı...atımı getirin sefere çıkacam.

Uç Beyi Hıdır...

Batı dünyası aslında sinyal verdi taa on 12 sene evvel felan o Meksika gezisi dönüşünde ama sinyali alan yok Nerdeeee )
    Madem alamıyon sinyali dedi heralde. O da naapsın gariban

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Arap Şükrü Yazıyı Oku

Gunun anlami uzerine.
    En azindan son baktigimda spread/likidite sikintisi gozukmuyordu.
    heh işte buralardan döviz kurlarına bakılır ... az önce onu yazdıydım..bloomberg'in FXGo su zaten forex pazarında lider oldu yanılmıyorsam. en likit burası
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

En yüksek ne gördü?

6.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    iyi güzel de ben şu an Miami'deyim ? dolarıma bi şey mi oluyor onu anlamadım
    Ulen sen orda guzuyla filan gacilarla mi ugrasiyon? guzu ya selam de.

-Yarın tarihi bir gün olabilir?
    -Ne bakımdan tarihi bir gün?
    -Dünya vizontelelerine çıkabiliriz.
    -Vizontele nedir ki?
    -Radyonun resimlisidir.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Bizi yattı mi? , şurup bağlarında mi ağırĺıycan?
    belçikanın fransa sınırında kırsalda hobi olarak şarap bağımız var , çok iyi şampanyası oluyor , Çeşmede şurupluk yok. ayriyetten çeşmeye en son 11 yıl önce gitmiştim. Oraya yat da bağlamam. İki tane villa var orada senelerdir boşta durur biri denize sıfır diğeri deniz görür yamaçta. kiracı da istemeyiz. Senede nadiren bir ay falan bazı tanıdıklar kalır o kadar. hani dedim bisikletçi arkadaş çeşme düşünüyorsa , otele para gömmesin boşa ...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 74/1004 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •