Sayfa 861/1004 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 6,881 - 6,888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    müdahale geldi mi bugün....

2. görünen yok bir şey.
    01/23 26tl de ama.
    2023 hedef 23 bile az kaldı..

Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    müdahale geldi mi bugün....
    sabah geldi galiba 60 lardan 20 lere düştü bi an
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. %7 %8 olsa satsak mı müdahale gelir ama makaslar o kadar açıkki trade fırsatı da verilmiyor

5. Ölümden korkan kahraman olamazmiş...

Gerci bizdeki biraz farkli galiba, olursa reis kahraman, olmazsa halk mefta..

Piyasa nasil s..ir onun orneklerini veriyoruz simdilik

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. "Ben faiz ,düşürecegim benden başka bir şey beklemeyin " dendiği an dünyanın ne kadar serseri parası varsa gel TL ye karşı pozisyon al diyorsun .

Ben artık gerçeklikten tamamen kopuldugunu görüyorum , buna karşı uyarıda bulunmadan destekleyen kim varsa vebal altında ve iyi niyetli değildir .Zira kalıcı hasarlar kaçınılmaz olup tedavisi yıllar alacak noktalara surukleniyoruz .

Hiç kimsenin artık çalışmasına gerek yok hergun yüzde 5 -10 çıkan bir dolarla para bitene kadar yaşasınlar bir daha kimi bulacaksınız da 1 yıl vadeli mevduat a para falan koyacak .

7.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    "Ben faiz ,düşürecegim benden başka bir şey beklemeyin " dendiği an dünyanın ne kadar serseri parası varsa gel TL ye karşı pozisyon al diyorsun .

Ben artık gerçeklikten tamamen kopuldugunu görüyorum , buna karşı uyarıda bulunmadan destekleyen kim varsa vebal altında ve iyi niyetli değildir .Zira kalıcı hasarlar kaçınılmaz olup tedavisi yıllar alacak noktalara surukleniyoruz .

Hiç kimsenin artık çalışmasına gerek yok hergun yüzde 5 -10 çıkan bir dolarla para bitene kadar yaşasınlar bir daha kimi bulacaksınız da 1 yıl vadeli mevduat a para falan koyacak .
    Şimdi mevduatcilarin kulak arkasina kadar si..liyor, demek siz faizcisiniz haaa alin size eşşek sa.pı,
    Onlardan zevkini alinca bu sefer dolarcilara gözü dikerler, bi sure de yuksekten dolar alanlari si.erler.

Anlayacaginiz bi sekilde halk pozisyona gelecek, yoksa ülke yonetmenin bi anlami mi kalir

8.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Şimdi mevduatcilarin kulak arkasina kadar si..liyor, demek siz faizcisiniz haaa alin size eşşek sa.pı,
    Onlardan zevkini alinca bu sefer dolarcilara gözü dikerler, bi sure de yuksekten dolar alanlari si.erler.

Anlayacaginiz bi sekilde halk pozisyona gelecek, yoksa ülke yonetmenin bi anlami mi kalir

Evet katılıyorum muhakkak , dolar mağduru yaratacaklar ve "demedik mi size dolara elinizi sürmeyin "diyecekler , ama şimdi gerçekten TL de parasını tutanları duman ettiler
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Sayfa 861/1004 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •