Sayfa 965/1004 İlkİlk ... 465865915955963964965966967975 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 7,713 - 7,720 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1.  Alıntı Originally Posted by y.aras Yazıyı Oku
    Bunu daha önce deneyen ülke yokmu saniyorsunuz acin google yazin bu arada tekefondan editleme yaparken önceki yazilanlar siliniyor sebebi ne acaba?
    öfff, gidişata çomak parmak sokmayalım, ararım 155 i
    düşüyor işte..

memedabi de patates oldu..

2. ne haftaydı ama.. zombiye döndüm iyice.. kur takip etmekten..

Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    ne haftaydı ama.. zombiye döndüm iyice.. kur takip etmekten..
    Bırak biraz da Avarel koştursun bu işlere hep sen bakma.

4. @zaf.dogu,
    Ben uzun zamandir yatirim yapiyorum önce beni ikna edecekler gecmiste ki örneklere bakmayalim mi?Nedir ne degildir arastirmayalim mi ?Arastirmadan don bile almam...Kafama yatmiyorsa yatmiyordur gidisati baskalari dusunsun ben bireysel yatirimciyim...

5. Bir süre kenardan izlemek en iyisi yıllardır en iyi yaptığım sey zaten...gidisatı izleyelim

7.  Alıntı Originally Posted by Vob24 Yazıyı Oku
    yine yorum yapacagim ama umarim basima yine bir is gelmez

latife yapiyorum sn hkm

dediginiz senaryo kur yukselirse olur

ama buradaki hedef yastik alti, dth ve yurtdisindan gelecek usd leri bozulup mevduata park etmesi

boyle bir nevi sicak parayi cekmis olacaklar, ve bu sisteme ilk girenler daha avantajli olacak, benden sonra giren daha dusukten bozacak ve benim 1 yil doldugunda gelen faizle daha fazla dolar alma imkanim bile olacak

bu sistem ne zaman fail eder, sisteme para girisi yavaslarsa fail eder, cunku vadesi dolanlar usd almaya kalkarsa bu sefer talep artar

ama kisa vadede bence 1-2 yili kurtarir ve guzel ekonomik paketler ve butce disiplini ile desteklenirse bir cozum olabilir bir sure

siyasi algilamayin yazdiklarimi cunku siyasi gorusum farkli, ama itiraf ediyorum kisa vadeli de olsa iyi bir formul gibi geldi bana

bunlari neden yazdim, cunku insanlar olayi hep kur yukselir algisiyla yorumluyorlar, diger bakis acisini da yansitip fikir alisverisi yapabilmek adina yaziyorum, ben trader gozuyle bakip yorum yapiyorum
    Peki bu nasıl olacak diyelim ki kişinin a bankasında doları var bozdurdu faize koydu banka burnumu takip edecek yoksa mevduat faizinde tüm parası olanlar için mi devlet bakacak ki dolar şu kadar olmuş senin paran dolar bazında şu kadar erimiş al sana dolar getirisi kadar faiz böyle mi olacak anlamadığım için soruyorum ama bana saçma geliyor arkadaşlar.

8. Döviz bozdurup mevduata koyana olursa tamamen saçmalık normal mevduata koymak isteyenin ne günahı var . Direk dolar alıp parkta oturur vatandaş o durumda. Yani tüm mevduat sahiplerine olması muhtemel

M2102J20SG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 965/1004 İlkİlk ... 465865915955963964965966967975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •