Sayfa 546/1004 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Ermenilerin hepsi ortodoks degilmi?

Obur mezhep nedir?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
    Geçmişlerinde çoğunluğun Gregoryen olduğu görülüyor. Son yüzyıllarda önce Katolikleşme'ye geçilirken, sonradan Protestan etki çoğalıyor.

2. dolarda ani yükselişler piyasa açıldığında başlıyor. demek ki piyasalar açılır açılmaz yoğun talep oluyor. Birileri dolar daha ileri gitmeden döviz açık pozisyonunu kapatma telaşında. dikkat edin her sabah piyasa açıldığı an yani bankalar makası kapatıp normal işlem makasına döndüğü saatlerde dolar sıçrıyor. Bakalım yarında aynını yapacak mı? eskiden böyle değil idi. son 1 haftadır izliyorum hep sıçramayı sabah banka makasları normale dönüp piyasa açıldığı zaman yoğun taleple dolar yukarı gidiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yahu ilk defa bu sakallılardan birine sempati duymaya başladım.Valla nebati mebati adam dümdük olayı söylüyor.Dediği doğrudur yanlıştır ayrı konu ,valla tarzına ısındım.Senin sadece maaşın var sen kimsin ki lafı da bakış açısını o düzeyde dürüstçe ifade edebilmesi açısından iyiydi,du bakali ne olcak işler b.ka da sarabilir o ihtimal de var demesi de iyiydi.Ben adamın tarzını sevdim de ,sanırım o makamda uzun süre kalmaz bu cuma gecesi olayı tekrar değerlendirelim arkadaşlar)))))))))
    Reis dış güçler diyor, Nebati ise dış güçler yok dedi.
    Reis Çin modeli diyor, Nebati Çin değil Türk modeli dedi.
    İnceden Reise karşı geliyor sanki.

4. Dünya Gazetesi Yazarı Şeref Oğuz: Katar ile swap anlaşmasında dolar kuru 22 TL'ye sabitlendi

https://ilerihaber.org/icerik/katar-...iddiasi-134213

-------------------------

Neyse icim rahatladi. Daha once 24 falan demislerdi noluyoruz oldum

Neyse 22 fazla yuksek degil

5.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    dolarda ani yükselişler piyasa açıldığında başlıyor. demek ki piyasalar açılır açılmaz yoğun talep oluyor. Birileri dolar daha ileri gitmeden döviz açık pozisyonunu kapatma telaşında. dikkat edin her sabah piyasa açıldığı an yani bankalar makası kapatıp normal işlem makasına döndüğü saatlerde dolar sıçrıyor. Bakalım yarında aynını yapacak mı? eskiden böyle değil idi. son 1 haftadır izliyorum hep sıçramayı sabah banka makasları normale dönüp piyasa açıldığı zaman yoğun taleple dolar yukarı gidiyor.
    Bir yanda endeks bir yanda USD takibine devam ediyoruz. Ocak ayı kritik bir ay olabilir.
    Esen kalın.

Seyis gibi yazayım dedim

6.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bir yanda endeks bir yanda USD takibine devam ediyoruz. Ocak ayı kritik bir ay olabilir.
    Esen kalın.

Seyis gibi yazayım dedim
    Düşüş topiğindeki paylaşımınız efsane olmuş.
    Burada kaybolmaz lafı müthişti.
    Sayenizde güne kahkaha atarak başlıyorum.
    Selamlar

7. 14,41 ( saat 08.28)

Tıslıyor yine yılanın dölü.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    14,41 ( saat 08.28)

Tıslıyor yine yılanın dölü.
    Eskiden çizgilerimiz falan vardı. Şimdi ...

Sayfa 546/1004 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •