Sayfa 827/1004 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 6,609 - 6,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    yeah baby...
    sanayi/ciyi de mikiyoruz..

2. Farklı bir bakış açısı olmuş.. Daha önce milliyetin böyle bir haberi vardı..
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    deniz baykal ,bahçeli bunlar iktidar ortağıdır,üstelik akp nin kurulduğu günden beri ortaktır,tabi benim aklıma göre.Şöyle bir geçmişe uzanın reis in en kötü günlerinde 19 yıldır kimler elinden tutup onu ayağa kaldırıyor.reis çok sıkıntıya düşerse ekmelettini aday yaparız daha da sıkıntıya düşerse abdullah gülü ,bunları kim aday yapıyor misal onu da düşünün veya oy oranı düşerse kanlısı mhp yi yanına monte ederiz,siyaset bizde tiyatro gibi bişi.
    .

3. Anlaşıldı Venezuela'ya gezi düzenleyeceğiz. Biz stok yapmaya devam ilaç gıda vb. Tabi 4 kişilik bir ailenin ihtiyacı kadar. Salgından önce biraz maske almıştım. 3 ay beni idare etti...

4. 145 endeksten beri bıst 30 sanayi hisseleri taşıyorum dolara karşı anca ana parayı koruyabildim. İşte endeks dolar bazlı dip falan diye avutuyorum kendimi ama ağustos sonu gibi 490 TL altın alıp yatmak varmış bilemedik ucuz diye borsaya girdik

5. Mesela dövizi satıp , teknoloji fonu falan alsak… işe yarar mı !! Daha güvende olur muyuz

6.  Alıntı Originally Posted by SonKurus Yazıyı Oku
    Bu kadar dolarcilar zengin edilmez yav. Yazık gerçekten TL de durup vatan diyenler şehit oldu
    memetabi yarın yılanın başını ezecen mi ?
    kızıl sonya - conan moduna bağlıyormusun ?
    arkadan muziği vereyim mi ?

borsa tarafı artık anlaşılan cidden krizi fiyatlamaya başlayabilir. İşaret fişeği cuma günü ateşlenmişti. kur mur hikaye artık, konu farklı bir yere evriliyor. ülkemiz hakkında hayırlı olur inşallah.

8. Tusiad krediyle 128 dağıtılırken aldığı mali film ile ahaliye satacak galiba güzeldi gerçekten performans.eh yani .

Sayfa 827/1004 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •