Sayfa 290/1004 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390790 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

Bundan sonra el arabası satışları patlar.!!
    Ay a giderken.!!
    Pardon Çin e el arabasıyla gideceğiz.!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2. Bu sefer kesin düşecek, ne yani 15-16-17 olacak hali yok ya...YTD

Batır el Şakkadanak

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sokak roportaji, 80 yasinda bir kadin, pazarda el orgusu banyo lifi satiyor.

1.800 TL. emekli maasim var, ev de issiz 50 yasinda bir oglum var diyor.

Bir an icin evde 50 yasinda issiz oglunu dusundum, bu kadincagiz olurse, o evlat nasil gecinecek.

Kadin bunlarla olmaz, degismesi lazim dedi, korkusu yok, ister beni iceri atsinlar dedi, ben konusurum.

Helal olsun sana dedim.
    50 yaşında ki oğlu işsiz değil eşşekmiş resmen.Anasına sattıracağına kendisi satar anasına bakar.Bir insan 50 yaşına kadar iş bulamıyorsa onun öküzlüğüdür.Bu tarz örnekler ajitasyondur iş bilmemezlikdir.Ülkenin sorunu yönetenlerde değil oy verenlerde.Bunu artık anlayın lütfen.Bugün aldılar yine borsayı.Hiçbirşey yapmasan endeks kontratı longlasan yüzde 20 cebinde.Kim bakar dolara crashe.Birşeyler yapmak crash beklemekten iyidir.Bu borsa bedava.Anlayana tabi.

Mustafa Sönmez
    @mustfsnmz
    ·
    44 Min.
    Sattı da nereden buldu , kaçtan sattı?
    Tabii ki emanet dövizlerden, bugünkü kurdan.
    BOTAŞ bu dövizi piyasadan almaya kalksa dolar herhalde 20 tl yi görürdü.
    2.3 milyar dolar, dile kolay)
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. adam vermiş ağzına telefonu

https://www.birgun.net/haber/telefon...n-soktu-368335

Bir yurttaş, Türkiye'deki ekonomik durum konuşulurken kendisinden telefonunu göstermesini istediği bir adamın ağzına telefon soktu.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Ne alır mı?
    Cevap verip ceza almayalım bari.
    3+1 Demenin, ne cezası olabilir ki?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. iş yok para yok karı yok ne olacak ulan bu memleketin hali? rusya ile ukraine çarpışacakmış yeni bir mülteci akınını bu ülke kaldıramaz :'( sınırlara duvar örelim

Sayfa 290/1004 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •