Sayfa 927/1004 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937977 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 7,409 - 7,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Şimdi olay şu mu?

1 USD = 10 TL olsun düz hesap.
    100.000 TL, 1 yıl vadeli mevduata koydum 14% den. Yılsonu kur 11.4 ve altı olursa 114.000 TL alıyorum.
    Diyelim kur 12 oldu o zaman devlet bana 6.000 TL veriyor 120.000 TL alıyorum.
    E zaten başta 10.000 USD'de dursa 120.000 TL olacaktı ne anladım ki. Birde aysonu kuruna göre derler TCMB alış kuru derler vb. riskler var.
    Çok çözemedim piyasadaki bayram havasını.
    iste o 1 yil icinde ki herkesin tl yi dolara cevirirken ki kura etkisi minimize edilmis oluyor.hukumette secim oncesi 1 yil kur sokunu onluyor.

2. Çok çok küçük bir yerli üretici olarak çok mutluyum şu anda. Yarın ne olursa olsun bu grafiği görmek her şeye değerdi. Biz bu ülkeye inanıp üretim yapıyoruz. Her gün ayrı bir kabus oldu son bir iki aydır. Yarın Dolar 18 Lira olacaksa bile bu gece bizim gibi küçük üreticilerin gecesi...

Ülkenize inanmıyorsanız siz kimsiniz ki?

Dil aslandır, yatar eşikte...

3. Şerri demir yumruğu indirdi

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. enflasyona endeksli mevduatın kura endeksli olanı işte..

5. Allah yolunuzu açık etsin, işiniz gücünüz rast gelsin
     Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Çok çok küçük bir yerli üretici olarak çok mutluyum şu anda. Yarın ne olursa olsun bu grafiği görmek her şeye değerdi. Biz bu ülkeye inanıp üretim yapıyoruz. Her gün ayrı bir kabus oldu son bir iki aydır. Yarın Dolar 18 Lira olacaksa bile bu gece bizim gibi küçük üreticilerin gecesi...

Ülkenize inan mıyorsanız siz kimsiniz ki?

RMX2030 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Tüm Stop Losslar patladı bu arada. Küçük yatırımcıyı geçin, Dolar çıkacak diye pozisyon alan banka ve fonların zararı toplamda milyarlarca Dolar olacak...

Allam yarabbim, ne güzel bir grafik bu...

big red dildoooo

Aslında tüm mevduatları dolara çevirdiler .Bu çok ama çok sakıncalı.

8.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Çok çok küçük bir yerli üretici olarak çok mutluyum şu anda. Yarın ne olursa olsun bu grafiği görmek her şeye değerdi. Biz bu ülkeye inanıp üretim yapıyoruz. Her gün ayrı bir kabus oldu son bir iki aydır. Yarın Dolar 18 Lira olacaksa bile bu gece bizim gibi küçük üreticilerin gecesi...

Ülkenize inanmıyorsanız siz kimsiniz ki?

Ülkemize inanıyoruzda sorun yönetenlerde.

Sayfa 927/1004 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •