Sayfa 272/1004 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
     Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    heh..

Kısaca para dilenmek içinmi dedi ve ondan ziyade ben utandım,ne hale getirdiler ülkemizi.

2.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Adam Lokantada yollardaki %2 yi Türkiye zannettiği gibi, bu topikte yazanları da Türkiye zannediyor, Tüm Türkiye vatandaşlarında hisse var zannediyor.
    Ya arkadaşım, burdakilerin tuzu kuru, burdakiler düşündüğü ülkenin geleceği kendi cebi değil b iş anlayıver emi. Ülkenin %50 den fazlası asgari ücretli yani 278 $ ile çalışıyor kabaca bir boyunca it gibi çalışıp çalıştığı ile sadece günde 7 bira içebiliyor. Başka hiç bir şeye harcamasına gerek yok 2 bira sabah 3 öğlen 2 3 akşam yat aşşaa.
    Hee çöpün başında 3 4 aç var. Her yer 3 tekerli bisiklet doldu. Sudanı haitiyi geçtik. Hoş yerlerini de bilmezsin ya.
    Acıdığın insanlar halinden mennun.abartma istersen nerde her çöpün başında 3 insan.Halk TV Ajitasyonu yapmanın anlamı yok.Bugün seçim olsun sürünen kesim yine gider aynı partiye oy verir.Acırsan kel başına acı demişler.

3. Neyse siz bekleye durun kreşleri.Dolar bazında burası bedava.Satacak malın olsun.Her malın alıcısı çıkar elbet.Hayırlı geceler.

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Hadi yalama medya ve haber sitelerini anlarım ama t24 gibi bir haber sitesi bile memura ve emekliye %30-35 zam kesinleşti diye haber yapıyorsa biz bitmişiz,okeye dönüyoruz demektir...

Adamlar her zamanki gibi arsızlık ve algı peşinde,kümülatif deyince şüphelendim bahsedilen;2022 de verilecek 5+7 ve 2023 de verilecek zam oranıymış,haber sitelerine bakarsan ocak zammı sanki ortalama %30 olacakonuda sarı sendikanın 30 bin tl maaşlı başkanıyla görüşeceklermiş,asgari ücret zammı belli olduktan sonra sadaka misali bir miktar elden ödeme verebilirlermiş,ben biraz araştırarak doğru bilgiye ulaştım ama bu siteler copy-paste yapıp haber diye bunu önümüze koyuyor,bunu okuyan esnaf emin olun gıda fiyatlarına yarından itibaren zam yapacak....

Ulan bir işinizde dürüst olsun be....
    %30 zam, 4000-5000 TL asgari ücret bekleyenleri Ocak 2022 de göreceğim ben, %12-14 lük zammı aldıkları zaman.
    Ne deseniz boş, adamlar sadece algı operasyonu yapıyor, millet ise her defasında bu yalanları yiyor.
    Ne diyelim, afiyet olsun.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Kısaca para dilenmek içinmi dedi ve ondan ziyade ben utandım,ne hale getirdiler ülkemizi.
    Ya o dort hirsiz bakanin caldiklarini tesbit ettiler, adamlar hakkinda herhangi bir hukuki islem yapilmadi, buraya kadar tamam.

Insanin agirina giden o caldiklarini bir tamam bu adamlara iade ettiler.

Sonra Bakara bukarayi buyukelci yaptilar.

Hic utanmadan.

Hani hala, bunlarin bir seyleri duzelteceklerine inananlar var ya onlarin safligi inanin cok can acitiyor.

Bu konu criminal bir olaylar rezilligi, siyasi konu kesinlikle degil.

6. Bakin MHP'li vekilin biri, butce gorusmeleri sirasinda ne diyor.

Sadece dolar kuru ve faiz üzerinden değerlendirmeler yaparak ekonominin battığını iddia etmek yalandır, kara propagandadır diyen Akçay, Bazı odaklar döviz kurundaki ekonomik gerçeklerle bağdaşmayan suni dalgalanmaları istismar etmektedirler, adeta zil takıp oynamaktadır. Zil takıp oynayanlar, dış güçlerin uzantısı iç güçlerdir. Bu odaklar kur faiz fiyatları genel düzeyindeki dengesizlikler üzerinden manipülasyon üreterek vatandaşlarımızı karamsarlığa umutsuzluğa ve sokakların kör karanlığına çekmeye çalışmaktadır.

Yani bu konu hakkinda yazan cizen siz biz hepimiz, dis güçlerin uzantisiyiz.

Onlar sa sutten cikmis kasik.

7. Daha büyük facia bugun numan kurtulmuş söyledi. Tüm emekliler memurlara %30,35 zam hayırlı olsun vs...
    Yalancıyı....!
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    %30 zam, 4000-5000 TL asgari ücret bekleyenleri Ocak 2022 de göreceğim ben, %12-14 lük zammı aldıkları zaman.
    Ne deseniz boş, adamlar sadece algı operasyonu yapıyor, millet ise her defasında bu yalanları yiyor.
    Ne diyelim, afiyet olsun.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    .

8.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    .

Sayfa 272/1004 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •