Sayfa 103/412 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 3289 madde; 817 - 824 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by dıpdıp Yazıyı Oku
    En basitinden glyho ya bakın. Adam şirket içsel değeri 20 TL diyor ama şirketin değeri 2 TL. Şaka gibi !!! Yani tamam bizde temele göre yatırım yaptık ama adamlar sulalecek aynı kafadalar. Bugünkü olay da herzaman yaptıkları işlerden sadece bir tanesi. Seans içi vermek zorundaydilar bu bilgiyi...
    Sn dipdip,
    Sağolsunlar onlar şimdilik genele verici ben alıcıyım.Aldığım bu balyaları hisse münasip yerine geldiğinde bunların münasip yerine iade etmezsem neyim.Balya balya aldık balya balya so.acağız.
    .
    Kutman mesut'un kaynı olur.Bunlar ondan öğrendi bu işleri de en azından Mehmet benim kağıdım 20 TL eder deyip sürekli alım yapıp kapta bildirim yapıyor(Naturel gaz arzında glyho yu 6 TL nin üzerine atmıştı.).Bu şabalakta en az 10 TL olsa niye oldu denmeyecek kağıtta 3 ün birine idare ettiriyor.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Sn dipdip,
    Sağolsunlar onlar şimdilik genele verici ben alıcıyım.Aldığım bu balyaları hisse münasip yerine geldiğinde bunların münasip yerine iade etmezsem neyim.Balya balya aldık balya balya so.acağız.
    Selamlar,
    Şurada bilancoya ne kaldı. Ya bunlar 4 liradan dağıttılar mali. Ucuza toplayacağım diye yemedikleri nane yok. Bdi,endex,döviz ... Şirket için efsane geçen bir senenin ardindan geldiğimiz yere bak. Global bir kriz var şu an . Tüm endexler ciddi düşüş yaşadı. Bizim endexi 2-3 hisse ile ayakta tutmaya çalışıyorlar. Dun Turkcell bugün Ereğli. Dövizde düşüş olursa bu sefer bunu bahane edip düşecek, yada bdi ve ya endex...şirket adına efsane geçen bir senede bu şekilde hareket eden hisse yoktur... Bu şeref de onlara ait... Yarın döviz 17-18 lira olsa 3 kez tavan yapacak mı? 3 kez taban yaptirdilar ardarda. Döviz topladı , bdi topladı , bilanço yaklaştı hala ..... Peşinde.

3. Boschish kardeş hoşgeldin sende.Tahtaya bir giriş yaptın beli doğrulmaz oldu.Yükün ağır anlaşılan,seni hafifletmeden götürmez hacı bu güççük turgut.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4. GSDHO GSD Holding TRY 1.609mn döviz fazlalığı USD fazlası bulunan Holding TL'nin değer kaybından 413mn TL olumlu etkilenebilir

ziraat yatırımın linkini bulamadım elimdeki pdf. den copy yapabildim. '' 9 aylık bilgi tazeleme'' aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=lqTJsitPEAk&t=438s

Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    6 aylık gelir tablosuna göre yaklaşık hesapla vergisi ödenen net döviz pozisyonu şöyle.(9 aylık olan Kap’ta yok.) Kur 6 ayda yaklaşık 4.30 TL arttı. Her bir geçici gelir tablosunda kambiyo karından, kambiyo zararını çıkardım. 30 milyon dolar Silopi’deki payların satılma hakkı. Onun vergisi ödenmiyor galiba. Ayrıca 3. çeyrekteki döviz pozisyonu ile 4. çeyrekteki döviz pozisyonu farklıdır. 3. çeyrek sonundaki durumu bilmediğimizden bu 42 milyon dolar 4. çeyrekteki durumu tam yansıtmaz.

[(271-7)-(86-3)]/4.3=42 milyon dolar
    9 AYLIK bilançoya göre ne bekleniyordu?

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    9 AYLIK bilançoya göre ne bekleniyordu?
    Bu geçici gelir tablosuna göre yapılan hesap. SPK mevzuatına göre açıklananda 91 milyon dolarlık kısım kambiyo karını etkiliyor.

7. Selam arkadaşlar herkes kızgın kağıdın gerçek değerini yansıtmadığı için aynı şekilde bende anlam veremiyorum 17 ağustosta 6 aylık karı geldikten sonra o gün 1.88 den almistim baya yüklü bir lot ve 2.2x lerden çıkmıştım daha sonra 2 80 liraları gördükten sonra tekrar 2.40 Lara düştüğünde aldım ve ev alacağım için 2.65 lerde satmak zorunda kaldım sağolsun iyi pişman ettirdi 4 lirayı gördü artık dedim treni kaçırdık derken şaka gibi 2.60 lardan tekrar geri mallandim ve bekliyorum bilancoyu gormedende tek lot satmıyorum çünkü çok dengesiz hareketler başladı 10-15 kuruş anlık alış verişler başladı şimdi 228 milyon vergi dairesi karı açıklamış ve alenen seans ortasında göndermişler sagolsunlar ve bunu 11 marta kadar baskı olarak tahtada kullanacaklardır bunada eminim ama bassinlar keşke gene 2.50 lere bassalarda bilinçli yatırımcı nallansa açıkça ben pozisyonumu artırım açıkça. Bide konuşulması gereken daha öncede yazmıştım acaba temettü verirmi azda olsa bu 228 milyonla 50 kuruş temettü dağıtabilir istese ama sembolik olarak 15 20 kurus temettü dagitasa beklentiler aşırı artar kağıtta ve bir daha 3 liraları görmez bence 11 marttan sonra 800 850 milyon kar ile güzel bir hareket bekliyorum herkese bol kazançlar ve sabırlar dilerim ��

8. Gerçekten çok adı bir tahtacı var ben yazarken 3 dakka içinde 2.87 den 2.82 gösterdi şuanda gerçekten sabır...

Sayfa 103/412 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •