Sayfa 306/413 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon
Arama sonucu : 3297 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    spk onay yazısını gonderdı . yarın bölunme tarıhı açıklanır sanırım
    Günaydın Rowing nezdinde tüm çileli ortaklar.
    .
    Öncelikle günün olayı dün saat 18:00 da kağıt 6.53 satışta iken kankim güccük durgut'un saat 18:04:03 te gönderdiği sermaye artış onay kap bildirimi ile dağıttığı 3 krş ulufe ile karanlık odadan 6.56 ile çıkılmasıydı.Sağolasın izocam durgut,harçlık iyi geldi.
    .
    Bu bildirime göre ne zaman ve kaçtan bölünür ve bölünme sonrası kaçtan işleme başlar derseniz de muhafazakar!!! tahminim aşağıdaki gibidir.
    .
    En geç 15 Kasım da bölünüp 1 lotumuza 1.2222222 lot kızlı-oğlanlı yavru vereceğini ve beher hissenin 7.00-7.20 TL aralığında bölünüp 3.15-3.24 TL den işleme açılacağını düşünüyorum.
    .
    Yeni yavrular da vatana millete hayırlı olsun.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Bölünme tarihine şunu eklemek isterim en son 2016'da bedelsiz açıklanmış tamamen aynı tarihlerle ilerliyoruz süreç 4 Kasım'da SPK 9 unda bilanço 10 unda ihraç belgesi 21 inde bölünme tarihi açıklanmış 24 ünde de hesaba geçmiş. Aynısı olacak diye bir kural yok tabi ama bu tesadüf serisinin devamı gelir diye düşünüyorum

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bölünme fiyatına ilişkin tahminim 7 ye yakın rakamlar bu tahtada kolay ekmek yok ins 9 dan bölünür burdayiz neticede ama umut yok

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bugün sevgili speğimizin direnç noktaları 6.69-76- ve 6.82 olacaktır.Hızla yardırarak 6.76 üzeri kapanış temenni ederim.
    .
    Haydi rastgele.
    .
    Yardır goçum yardır zamanın ve naktin kıymetini bil....
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

5. Ne şirket patronları var,borsadan geri alım ile aldığı hisse senetlerinin satışından elde ettiği kar ı şirkete
    veren vatan evlatları.Misal, kmpur,gesan,sasa ,bizim patronun eli milletin cebinden çıkmıyor.Yeni nesil halka açık şirket
    patronları şirketinin Piyasa değerine önem veriyor.Tıpkı ABD ,avrupada olduğu gibi.Eski dinazorlar halen koduğum yerde otluyor.
    Şirkete güvenip birikimlerini şirkete yatıran küçük yatırımcıya soğüşlenecek keriz gözüyle bakanlar çok fazla.Bizim Turgut un şirketin
    değeri artmış,azalmış gibi bir derdi var mı bilmiyorum.Ancak spk nın da buna çanak tuttuğu küçük yatırımcıyı değil patronları koruduğu kanaati bütün borsacılarda mevcut.Seneye seçim var.Gelecek iktidar SPK nın mevzuatını gerçekten küçük yatırımcının haklarını koruyacak şekilde değiştirilmesi elzemdir.

6.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Ne şirket patronları var,borsadan geri alım ile aldığı hisse senetlerinin satışından elde ettiği kar ı şirkete
    veren vatan evlatları.Misal, kmpur,gesan,sasa ,bizim patronun eli milletin cebinden çıkmıyor.Yeni nesil halka açık şirket
    patronları şirketinin Piyasa değerine önem veriyor.Tıpkı ABD ,avrupada olduğu gibi.Eski dinazorlar halen koduğum yerde otluyor.
    Şirkete güvenip birikimlerini şirkete yatıran küçük yatırımcıya soğüşlenecek keriz gözüyle bakanlar çok fazla.Bizim Turgut un şirketin
    değeri artmış,azalmış gibi bir derdi var mı bilmiyorum.Ancak spk nın da buna çanak tuttuğu küçük yatırımcıyı değil patronları koruduğu kanaati bütün borsacılarda mevcut.Seneye seçim var.Gelecek iktidar SPK nın mevzuatını gerçekten küçük yatırımcının haklarını koruyacak şekilde değiştirilmesi elzemdir.
    .
    Doğru söze ne denir?

7. Sanırım çarşamba yavru hisseler hesapta.Artık dikiş tutmaz.Şöyle 40-50 milyon lot hacimle tavan olmasa da 7.xx lerden kapasa da dosta düşmana caka satsa.
    .
    Haydi rastgele
    Son düzenleme : gselman; 11-11-2022 saat: 12:36.

Sayfa 306/413 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •