Sayfa 320/412 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370 ... SonSon
Arama sonucu : 3296 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Fark acmayan kaldi mi bize..
    Ama Ruyalarimi yazdim buraya..
    Cektirdigi acilari unutturacak..
    Oyle yada boyle..
     Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Bakalım bakalım dogan holding ile aynı fiyattaydi..dogan hol yine fatm farkı açtı

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Doğanda da kabuk degisimi var. Celha satışı mipaz arazi satışı Karel alımı . Bir aksiyon var .gsd ise. 125 milyon dolarin içine etme var maalesef . Silopi özelinde değer düşüklüğü bile yapıldı 66 milyon resmen.
    Ama 3 ve 9 aylıklar bağımsız denetçi onayı yoktur .6 ve 12 aylıklar deneciden geçer o nedenle asıl degeri. 12 de göreceğiz . Supriz olabilir 12 aykikta . Ve kkm den tamamen çıkıldı en son 3 aylık açılmıştı o vadede doldu artık bir varlık alımı gerçekleşmesi yazık oldu paralara kkm ve mevzuatta veya dolarda .

Resmen cinere 50 milyon dolar kaynak aktarıldı .inanilor gibi değil. Geçen zaman da cabası

3. Hadi bakalım bu haftada kaneviçe gibi işleyin tahtayı takipteyim tahtanın ağaları sahipleri satışlarınızı karşılarım kabul edilebilir miktarlarda ytd

4. İcbt den gelen 1 milyon satış kafa karistiriyor . Geri alınan pay haberi düşmez umarım . 100 milyon geri alınan pay var

5. Çoğu popüler hissenin taban veya devre kestigo noktada dikkat çekici hareketlerde gsd . Varlık akimi veya Silopi haberi inanılmaz yerlere taşır hisseyi .parkme iki gündür agresif alımda .

6. Atraksiyonu seviyorum bu tahtada bu ara navlunlar artıda

7.  Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    Atraksiyonu seviyorum bu tahtada bu ara navlunlar artıda
    atış serbeset salla gitisn belki tutar

8.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    atış serbeset salla gitisn belki tutar
    Sana bulaşmadım bana cevap yazma seni tanımam etmem derdin ne bana yazdın ne yapmak istiyorsun

Sayfa 320/412 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •