Sayfa 4/412 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 3292 madde; 25 - 32 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Yok estağfirullah. Size değil zaten söylediklerim. Bir arkadaş var sürekli aynı şeyleri yazıp duruyor ve faydasını gectigim yazdığı şeylerin zararı var . Bu arada 2 hissem var biri bu diğeri dohol. Dohol 1.5 milyar kambiyo karı açıklayacak. Hatta o miktar biraz düşebilirmis kasadan biraz yemişler yeni kurulan ve satın alinan sirketler için( yatırımcı iliskilerinin söylediği bu).neyse zaman gösterecek bakalim hisse nin nerelere gideceğini. Turgut umarım yatırımcısını bu kez uzmez

Allah Allah bu topigin getirin mazlumu benmiyim.sn hayekle aynı şeyleri yazmışız.ama eleştiri ona değil de bana.laf dolanıyor aynı kilisdar SSK yi batırdı mevzusu gibi gene bana geliyor.aha da yazmayı kesiyorum.bana taş gelmezse topige yazmiyacagim.sn dipdip topik müdavimlerinin içini karartmaya rahat rahat devam etsin.artik derdi neyse

Daha önce de yazdım. Bir biz mi uyanigiz .twitterda adam üşenmemiş yılbaşından bu yana navlunlarin TL karşılığını capesize panama supramax bdi bazında hesapla mis .tablo olarak koymuş.millet nelerle uğraşmış biz ne dertteyiz

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Daha önce de yazdım. Bir biz mi uyanigiz .twitterda adam üşenmemiş yılbaşından bu yana navlunlarin TL karşılığını capesize panama supramax bdi bazında hesapla mis .tablo olarak koymuş.millet nelerle uğraşmış biz ne dertteyiz
    Sayın hkm.Herhalde Barış Yılmaz beyin paylaştığı listeden bahsediyorsunuz.Yalniz o listeye göre nasıl gemi kira ücretini hesaplayabiliriz? Malum şirket bdi ile kiraya veriyor.Bilen bir arkadaş açıklarsa sevinirim.Saygilar.

Sn Has boy burada işi gemicilik olan sektörün içinden arkadaşlar vardı.burada bilgi paylaşımına kızan bazı forumdaslar yüzünden yazmaz oldular.halbuki kizdiklari analizleri twitter ustalarından önce biz elde ettiğimiz bilgilerle burda yapıyorduk.yapmistik.bilgi olmazsa ne tartışacağız.aman yazmayın millet satsın spek rahatça yukarı götürsün mantığı yüzünden rahatça bilgi paylaşımı yapamıyoruz.

Eski analizde günlük bir gemi kirası 20 bin dolardı.balticda görece düşüş olsa bile dolar TL ye karşı çok arttığında TL karımız o hesap gününden daha fazla.benim hesabıma göre yüzde 15 20 kadar fazla TL karı yazar.

8. Valla ben sizin dışınızda kimseye tepki vermedim. (Karaoğlan vardı birde). Daha önce 3 kere gidiyorum dediniz yine geldiniz. Sizin yazmayı kesiyorum mesajınız teomanin müziği bırakması kadar anlamlı benim için. Burada bilgi paylasan kimseye kimsenin tek laf ettiğini görmedim. Hedefleriniz , coskulariniz içinizde kalsın mümkünse

Sayfa 4/412 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •