Sayfa 8/411 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 57 - 64 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

Sn ha yek o konuda da analizim var.yaklasik hemen hemen aynı hedef değerlerini makul kılıyor.pd dd radyosuna da baksanız fk ya da baksanız şirket bedava

Turgut yarın cinayet işleyip hapse düşse gene fikrim değişmez.bu kağıt borsanın şu anda en çok gelecek vadeden kagitlarindan

3. hkm üstad, şirketin faaliyetlerini nasıl takip edebilirim. Elinde döviz bulundurması dışında nasıl bir geleceği olacağını görmek açısından

Ustad lik bana elbet çok uzak degerli kardeşim.holdingin İnternet sayfasına girin.son yatırımcı sunumunu inceleyin.eminim kafanızdaki soruların çoğunun cevabını bulursunuz

Benim en sevdiğim olay holdingin tüm iştirak la rinin kar yazmasi.holdingin aslında yapısı basit toplam dört ana dalı var.hepsi de kar yaziyor

Sadece denizcilik sıkıntı liy di.oraya da malum milli piyango vurdu.

7. Sayın hkm hiçbir sıkıntı yok .

Dıpdıp hasta değilim seni dar bakışından uzaklaştırmak için yazdım.

Hep aynı şeyleri yazıyosun hisse konuşuluyor diye korkuyosan yatırım yapma .

Tofaşa hektaşa sasa ya hep fiyat verilirdi konuşulurdu hala yükselmedi mi?

Gerçekleşmiş örnekler veriyorum anla diye .

8. Serhateco ,hkm istediğimi yazarım. 20 yıldır defter değerini görmemiş yada gösterilmemiş şirketin patronunu sevmek zorunda değilim. Yatırımlarını siz ikinize sorarak yapacak değilim. Yazdığın şirketler de bir Turgut yok. Turgut a karşı hissettiklerinize ve duygularınıza saygı duyuyorum. Kendi özel hayatınız sonuçta...

Sayfa 8/411 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •