Sayfa 198/411 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Noldu gemiler mi battı da bizim haberimiz yok.
    Hergün tepe taklak gidiyor bu uyuz.

2. İnanın kaybeden arkadaşlar için üzgünüm ve ben demiştim demek istemezdim ama biliyorsunuz yazdım. Keşke yazdığım gibi olmasaydı ama durum ortada, her gün yok böyle ucuz böyle ucuz kaçacak kopacak çok yanıltıcı yazılar yazıldı, ona tepki olarak yazdım her seferinde taşlandım. Değerli arkadaşlar bir kez daha gemicilik sektörü en riskli sektör ve aslında tahta yapıcı da bunun farkında ama senelerdir hiç güven vermemiş şirkete şöyle uçacak böyle kaçacak çığırtkanlığıyla küçük yatırımcıyı çektiler. Daha da devam. Kimsenin aklına getirmedikleri ama ben dayanamayıp yazacağım, her krizde ilk, en uzun ve en şiddetli tepkiyi taşıma endekslerinin verdiği. Bir örnek vermek gerekirse 2008’de baltic dry index ne kadar düştü bileniniz var mı? Yoksa ben yazayım yüzde 96! Yanlış okumadanız dokuz değil doksanaltı!!!Yani bu senedin sahiplerinin riskini düşünmenizi tavsiye ederim. Hele ki türkiye ekonomik durumu ve şirket yönetiminin geçmişini hesaba kattığınızda bu şirket için 2,5 f/K bile çok yüksek bir kez daha. Senet sahiplerine geçmiş olsun, bir kez daha düşünmenizi öneririm, ben zararın neresinden dönülürse kardır lafını önemserim, çok güzel fırsat verecek gerçek holdingler var canınızı da sıkmayın. Sağlıcakla

3.  Alıntı Originally Posted by winner1907 Yazıyı Oku
    İnanın kaybeden arkadaşlar için üzgünüm ve ben demiştim demek istemezdim ama biliyorsunuz yazdım. Keşke yazdığım gibi olmasaydı ama durum ortada, her gün yok böyle ucuz böyle ucuz kaçacak kopacak çok yanıltıcı yazılar yazıldı, ona tepki olarak yazdım her seferinde taşlandım. Değerli arkadaşlar bir kez daha gemicilik sektörü en riskli sektör ve aslında tahta yapıcı da bunun farkında ama senelerdir hiç güven vermemiş şirkete şöyle uçacak böyle kaçacak çığırtkanlığıyla küçük yatırımcıyı çektiler. Daha da devam. Kimsenin aklına getirmedikleri ama ben dayanamayıp yazacağım, her krizde ilk, en uzun ve en şiddetli tepkiyi taşıma endekslerinin verdiği. Bir örnek vermek gerekirse 2008’de baltic dry index ne kadar düştü bileniniz var mı? Yoksa ben yazayım yüzde 96! Yanlış okumadanız dokuz değil doksanaltı!!!Yani bu senedin sahiplerinin riskini düşünmenizi tavsiye ederim. Hele ki türkiye ekonomik durumu ve şirket yönetiminin geçmişini hesaba kattığınızda bu şirket için 2,5 f/K bile çok yüksek bir kez daha. Senet sahiplerine geçmiş olsun, bir kez daha düşünmenizi öneririm, ben zararın neresinden dönülürse kardır lafını önemserim, çok güzel fırsat verecek gerçek holdingler var canınızı da sıkmayın. Sağlıcakla
    Baltic Dry bizi pek ilgilendirmez (bizi ilgilendiren Supramax ile Handysize, BDI’yı toplamda sadece %30 etkiliyor, ayrıca BDI’nın oynaklığının asıl sorumlusu da Capesize) ama yukarıda yazılanların neden saçma olduğunu açıklamak için aşağıdaki grafiği atayım. Şu kadar düştü demeden önce şu kadar da yükselmişti denmezse söylenen sözün de en ufak bir kıymeti olmaz.

https://tr.tradingview.com/symbols/INDEX-BDI/

Ayrıca geri alınmış payları ve temettüyü de düşününce prospektif F/K 1.5 civarı.
    Son düzenleme : meteor78; 13-06-2022 saat: 22:05.

4.  Alıntı Originally Posted by winner1907 Yazıyı Oku
    İnanın kaybeden arkadaşlar için üzgünüm ve ben demiştim demek istemezdim
    Şimdilik konuş bakalım...eylülde yazacak yüzün olmayacak ve sana uyup satış yapanlarda 7 den geri almaya çalışacaklar hisseyi...küfür ve beddua yiyeceksin....

5.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku
    Şimdilik konuş bakalım...eylülde yazacak yüzün olmayacak ve sana uyup satış yapanlarda 7 den geri almaya çalışacaklar hisseyi...küfür ve beddua yiyeceksin....
    Ayıptır be! Dua eden de oluyordur herhalde 3-5 günde yüzde 20 zarardan kurtulduğu için doğru mu? Ne bedduası ne küfürü???Kimseye sat demiyorum, diyorum ki tek taraflı yazılarla gaza gelmeyin, iki taraflı bakmak lazım diyorum. Ben kimim ki benim dediğimi yapacak??? Var mı benim lafımla alacak satacak, varsa aman yapmayın. Bir de hiç mi yok forumda adam doğru tahlil etmiş bak ne halde hisse diyecek??? Bir kez daha benim lafımla hareket etmek ahmaklık olur forumdaşlar ben sat al demiyorum, kesin ve net. 20-30 liralardan 7lere kadar inmiş hayaller…diyelim binde bir gitti o fiyata hiç düşündün mü gerçek holdingler nereye gitmiş olur o zaman. Endeks 3 düşmüş 1 çıkmış tekrar 1 düşmüş bu 5 3 3 düşmüş, o zaman uçacak kaçacak diyene hiç laf yok, bana küfür tehditi??? Sadece bu bile gösteriyor daha ne canlar yanacağını, biraz tecrübeli olanlar anlıyordur beni hiç olmazsa.yok mu hiç adam haklıymış diyecek???

6.  Alıntı Originally Posted by winner1907 Yazıyı Oku
    İnanın kaybeden arkadaşlar için üzgünüm ve ben demiştim demek istemezdim ama biliyorsunuz yazdım. Keşke yazdığım gibi olmasaydı ama durum ortada, her gün yok böyle ucuz böyle ucuz kaçacak kopacak çok yanıltıcı yazılar yazıldı, ona tepki olarak yazdım her seferinde taşlandım. Değerli arkadaşlar bir kez daha gemicilik sektörü en riskli sektör ve aslında tahta yapıcı da bunun farkında ama senelerdir hiç güven vermemiş şirkete şöyle uçacak böyle kaçacak çığırtkanlığıyla küçük yatırımcıyı çektiler. Daha da devam. Kimsenin aklına getirmedikleri ama ben dayanamayıp yazacağım, her krizde ilk, en uzun ve en şiddetli tepkiyi taşıma endekslerinin verdiği. Bir örnek vermek gerekirse 2008’de baltic dry index ne kadar düştü bileniniz var mı? Yoksa ben yazayım yüzde 96! Yanlış okumadanız dokuz değil doksanaltı!!!Yani bu senedin sahiplerinin riskini düşünmenizi tavsiye ederim. Hele ki türkiye ekonomik durumu ve şirket yönetiminin geçmişini hesaba kattığınızda bu şirket için 2,5 f/K bile çok yüksek bir kez daha. Senet sahiplerine geçmiş olsun, bir kez daha düşünmenizi öneririm, ben zararın neresinden dönülürse kardır lafını önemserim, çok güzel fırsat verecek gerçek holdingler var canınızı da sıkmayın. Sağlıcakla
    Soyledikleriniz doğru değil. Kimseye buralar çok ucuz , bedava demek doğru olmadığı gibi , sat demek yada imasinda bulunmakta yanlış. İlla ki biraz daha düşebilir ama burası satış yeri mi Allah aşkına? Tepeden yüzde 20 den fazla düşmüş kağıt.
    Dövizde ciddi düşüş olmadığı sürece çok fazla salacagini düşünmüyorum.
    Bu arada indicatorlere ( macd ,rsi ..) göre al- sat yapan arkadaşlar bu hisse de ciddi başari elde etmişlerdir diye düşünüyorum.
    Bir de forumda ters indikatör bir Arkadaş var onu da takip edebilirsiniz.

7. Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

8. Ziraat de 10 basamakla zarar kes yedi...Devam edin insanlara ümit vermeye, esas küfürü kimler yiyecek bakalım...Geçmiş olsun...Çok yazdım ama anlatamadım, yok uçacak yok kaçacakçılara inananlar zarar kesmiştir umarım. Kesmeyenler de umarım hazırlıklıdır bundan sonra esas olacaklara...

Sayfa 198/411 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •