Sayfa 372/411 İlkİlk ... 272322362370371372373374382 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...LADzHjEQQ&s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

3. Demiştik ,bu turgut kuzen global ve turcas bunlar enteresan üçlü ,turcas ve gsd zaten daimi zarar global bu sene enteresan mutlu kuzen ,gdh nin tarihi rnteressn bu turgut mutlak azınlık hisse ile giyim sektörü lideri gsdh yi biyirdi tekstil banki yok etti ,garip bi gemi işine girdi ,gsdh nin piyasa ederine bakin sırf tekstil kalsaydı su an eder inin 3 katı olurdu ,turgut un hisselerininde yüzde 25 lere çıkması enteresan ,şirket parasıyla diğer payları ele geçiriyor ,d,d altı işlem girmesi boşa değil ,şirkete çok acil kayyum atanmali, yoksa hem devlet vergiselde hem k,y hisselerde zarar devam tek kazanan turgut ,bu turgut ve avanesi zaten sevmez k,y ,yi ,bol şans desek turgut lama hamurtlama devam ediuor yüzde 25 e çıkmış takip etmeye li vay benee

4. Şirketin ypp 5.964 mia.Özsermayesi kadar ypp var.bu piyasada ucuz kalmış hisse..Çünkü çarpanları çok güzel,şirket her çeyrek kar ediyor,%68 ortağı gsdde 6 gemisi var,iştirakleri karlı..Net borç 2.112 mia artı..Kasa para dolu..Yılı 1 milyar üzeri net kar ile kapatacağını tahmin ediyorum..Borçsuz,kar eden şirketleri her zaman beğenmişimdir..Patron sıkıntısı olsa da,bilanço sürükleyicidir,geçmiş yıllarda PD 427 milyon dolar idi,şu an 189 mio dolar..Geçmişe gidersk bugünkü kur ile 12 tl bir fiyat karşımıza çıkıyor..

5. Yavaş yavaş geliyorum.

Gesendet von meinem SM-S918B mit Tapatalk

6. Tahtaya ilgi artmaya başlamış.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

7. şirket silopi elektiğin %9.60 ortağı.2015 yılında %15 hissesini 125 mio$ satın almış daha sonar 2020 yılında %5.40 oranındaki hissesini 45 mio$ satmıştı..Ben olsam geriye kalan hisseleride min 80 mio $ satarım,bu para ve kasadaki para ile 150 mw res veya ges kurarım..Enerji işine buradan giriş yaparım..Acaba YK bu olasılığı düşünüyorlar mı bilmiyorum..Aklın yolu bir..Dünya bu yöne gidiyor..

2. bir husus krediye erişimin zor olduğu dönemdeyiz,o zaman faktoring ve yatırım bankası bu süreçte iyi bir kar yazabilir..3.Ç bilançoya göre hisse fiyatı yukkarı gitmesi lazım,temel bunu söylüyor,lakin burası borsa,her şey olabilir..Endekse bağlı yönümüz..Tahtacı daha ne kadar aşağı vurar belirsiz,endeks yukarı giderse götürür..

8.  Alıntı Originally Posted by vali Yazıyı Oku
    şirket silopi elektiğin %9.60 ortağı.2015 yılında %15 hissesini 125 mio$ satın almış daha sonar 2020 yılında %5.40 oranındaki hissesini 45 mio$ satmıştı..Ben olsam geriye kalan hisseleride min 80 mio $ satarım,bu para ve kasadaki para ile 150 mw res veya ges kurarım..Enerji işine buradan giriş yaparım..Acaba YK bu olasılığı düşünüyorlar mı bilmiyorum..Aklın yolu bir..Dünya bu yöne gidiyor..

2. bir husus krediye erişimin zor olduğu dönemdeyiz,o zaman faktoring ve yatırım bankası bu süreçte iyi bir kar yazabilir..3.Ç bilançoya göre hisse fiyatı yukkarı gitmesi lazım,temel bunu söylüyor,lakin burası borsa,her şey olabilir..Endekse bağlı yönümüz..Tahtacı daha ne kadar aşağı vurar belirsiz,endeks yukarı giderse götürür..
    Hersey niyet ile ilgili.
    80 milyon dolara satın alınan silopi ekektrik hissesinin 30 milyon dolara iade edilme olasılklı hilkat garibesi bir anlaşmayla adamların niyeti nedir acaba!!??:
    büyük oranda borsada halka açık Gsdho nun 50 milyon dolarını cuka mı yapmak,, yoksa bu 80 milyon dolardan gsdho ye artı değer mi oluşturmak?

Bu anlaşma bittiğinde gsdho nun kasasına girecek “80 milyar dolar + 4 yıllık bileşik faizi” altındaki bütün rakamlar gsdho nun uğratıldığı zarar demektir. Bir başka deyişle, bu fark, ince ayar marifetletle Gsdho nun kasasından alınıp Park holfig veya birilerinin kasasına aktarılmış demektir.

Sayfa 372/411 İlkİlk ... 272322362370371372373374382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •