Sayfa 264/411 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Bu hafta perşembe ve yine yok bedelsiz🙁

2. bunun kasasinda usd mi vardi tezekmi

3.  Alıntı Originally Posted by aslan.42 Yazıyı Oku
    Bu hafta perşembe ve yine yok bedelsiz��
    Bedelsiz fantezi,hayati değil bekletilse ne yazar,önemli olan karlılık,F/K,defter değeri..denizcilik tarafında dip yapan Baltık Dry endeksi düşen petrol ve konteyner fiyatlarına rağmen ay başından bu yana %80 civarı hızlı toparlandı,dünyada dolar güçleniyor Gsdhonun varlıkları,gelirleri dolar bazlı,fazlası var.

4.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Bedelsiz fantezi,hayati değil bekletilse ne yazar,önemli olan karlılık,F/K,defter değeri..denizcilik tarafında dip yapan Baltık Dry endeksi düşen petrol ve konteyner fiyatlarına rağmen ay başından bu yana %80 civarı hızlı toparlandı,dünyada dolar güçleniyor Gsdhonun varlıkları,gelirleri dolar bazlı,fazlası var.
    Katılıyorum üstadım ama bu işin psikolojisi öyle değil.Teknik olarak hisse sayısının artması dışında hiçbir özelliği olmamasına rağmen hisse fiyatlarını olumlu etkiliyor.

5. 4.795 aortla 2 balya daha istifledik.Bu hareketler 'turpun büyüğü heybede' savını güçlendiriyor.Birileri yeni alarko holding mi diyordu.Bugün bu alışımıza vesile olanlara saygılar.Sağolasın izocam.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

6.  Alıntı Originally Posted by aslan.42 Yazıyı Oku
    Katılıyorum üstadım ama bu işin psikolojisi öyle değil.Teknik olarak hisse sayısının artması dışında hiçbir özelliği olmamasına rağmen hisse fiyatlarını olumlu etkiliyor.
    Sn aslan42,
    .
    Nezdinizde tüm ortaklara soruyorum.Bugünkü fiyattan bedelsiz onaylansa yaklaşık 2.18 TL ye geliyor fiyat.Siz bu fiyata bakarak 2,50-3.00 lü fiyatlardan satar mısınız ya da ucuzluğundan geç bedavaya düştüğünü söylemez misiniz?Bir adet tuvalet kağıdının tanesi 7 TL olmuş ki işlevi çok önemli.Takdiri size bırakıyorum.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

7. Bugünün onun bunun aracı kurumu yatırım finansman ve maaşı da şerefi kadar traderı seçilmiştir.Tahtanın içine nasıl mıçılırı sergiliyor.Rastgele lan hergele.

8. Ben guzel bir hazirlik asamasinda oldugunu dusunuyorum..
    Herkesin bizi konusacagi gunler cok yakin olabilir.

Kisisel hayali dusuncelerimdir..

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 264/411 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •