Sayfa 231/411 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Hisse karakter degistirdi.
    Yani sanki surucu koltugundan arabayi 2 senedir kullanan şöför kalktı baskasi oturdu.
    Surus teknigi, reflexleri, molalari, hiz limitleri, herseyi tamamen farkli..
    3 TL de karsanin direksiyonuna gecen sofore benzettim..
    Rasgele.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynı durumu ben de farkettim memo kardeşim.Bugün sağlam duruşuyla da iyi günlerin ayak seslerini duyabiliyorum.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Kuru yuk navlun vadelilerinde toparlanma basladi.
    Spot fiyatlar kisa zamanda 20 bin USD uzerine atacaktir diye tahmin ediyorum.

2q finansallarda bankacilik tarafindan ne gelecegi merak konusu.
    Sektor cok iyi bir donemden geciyor. GSD Bank da sektore paralel olarak karliligini artirabildiyse, bu yeni bir katalizor olur hisse icin.

3. faktoring şirketlerinden bile daha az kar etmeyi başarmış cici patronun bankası. enflasyon kadar artırmış karı , yani büyütememiş bankayı. kankası cinere versin havadan 50 milyon usd yine de o bizim cici patronumuz. kalleş, aşağılık, vampir, alçak, kaka spek bunu da satış baskısı olarak kullanıp cici patronumuzu mağdur etmeye çalışacaktır. yazzzık cici patrona..

GSD BANK DÖNEM NET KARI VEYA ZARARI
    55.768 (2022/6)
    35.316 (2021/6)

4. İnfo Yatırım Beğendiği Hisseler : En başta Gsdho söylemişler...

https://youtu.be/xSVWBfAmMAA
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

5. SOĞAN 8 tl

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

6.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    SOĞAN 8 tl

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Bu hıyar,ağası yüzünden buralarda da temettü ve bedelsiz sonrası soğan hıyar fiyatını bulur ve bölünme sonrası 3.5x lerde dengelenir gibi.
    Son düzenleme : gselman; 16-08-2022 saat: 12:19.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

Sağlam durdu ,aferin.
    Yarın ve yarından sonra +%5---%12 arası bilanço fiyatlamasi yaparsa harika olur .

Sağlam hisseymis, bugun biraz daha beğendim

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 231/411 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •