Sayfa 288/411 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. 10 yılda bir kağıtlar bunu yapar..
    Attached Images Attached Images
    Son düzenleme : acemi09; 01-11-2022 saat: 20:40.
    al sat tavsiyesi değildir.

2. 0,5 $ kısa hedef..ama bu tahta da kimsede de tek lot kalmıyacak vaziyet öyle..1 puana trade devam

3. bu da günlük tl bazlı
    Attached Images Attached Images

4. bazılarına ..uzak geliyor..bu gün vakıf gene tahtayı berbet etti..ama nasılsa onda bitecek..piyasa böyle giderse ki mecbur gidecek..bu enfilasyona göre paranın gidecegi hiç bir yer yok..2023 de enfilasyon dahada beter olacak bu gidişle..seçim nedeni ile..20 tl nin altında artık holding bulmak zor olacak

Alıntı Originally Posted by acemi09 Yazıyı Oku
    bazılarına ..uzak geliyor..bu gün vakıf gene tahtayı berbet etti..ama nasılsa onda bitecek..piyasa böyle giderse ki mecbur gidecek..bu enfilasyona göre paranın gidecegi hiç bir yer yok..2023 de enfilasyon dahada beter olacak bu gidişle..seçim nedeni ile..20 tl nin altında artık holding bulmak zor olacak
    bekliyoruz aylardır hâlâ bedelsiz onayı gelecek. Bedelsiz versin bunun buralarda kalması mucize. 2-3 TL'ye kâr eden holding hissesi mi olur. NTHOL de bir ara böyle yıllarca milleti süründürmüştü sonra ederine geldi. Sabır her şeyin ilacıdır.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

6. Önce akşam al sabah satcılar dökülür.Aksam kapanış seansında,herkesin telafuz ettiği karanlık odada yüklü
    alır,zabahınan alışışta 2 kademe 3 kademe ne yakalarsa satar.Ondan sonra günlükçüler sabah açılışta veya açılıştan
    10 dak. sonra alır,grafik çalışır,ne yakalarsa satar.Daha sonra beklenti yi kovalayanlar sıkı tutunur.Onlari dökmek biraz daha zordur.
    Misal bu yüzde 122 bedelsiz haberi fiyatlanır.Yaw ne olacak bedelsizden diyenler çıkbilir.Fiyatlanmadığını 25 senedir görmedim.En son
    tenekenin içinde altın olduğunu görebilenler kalır.Bu türün indi,çıktı,düştü kalttı ile işi olmaz.Bunlar eninde sonunda tahtacıdan,skipilatörden,şirket sahibinden her neyse.. parayı alır.Şirketin kasasında 3.568.750.000 TL.karşılığı döviz var.Piyasa değeri 2.767.500.000 bu matematikte bir gariplik yok diyen gitsin kumda oynasın.Pekiii sorun ne neden bu fiyatta fiyatlanıyor.
    Temel sorun T.yılmaz.Hakim ortak konumuna geçmesi yetmez.Şirket sektörel diş ticaret olarak kuruldu.Başka büyük ortaklarda var.Onların malı,elllerindeki hisseler T.Yılmaz a geçerse veya birlikte hareket etme konusunda anlaşırsa.O zaman gerçek değeri ile fiyatlama kısa sürede olur.Bol kazançar olsun.Bence herkes yukarıda saydığım borsacı türünden hangisi olduğuna karar vermeli.Ben hepsinde de ayrı ayrı başarılı olan borsaçı gördüm.YTD

7. Sn Vesper
    Yazdiklariniz tam isabetli.
    Bu tahtayi digerlerinden ayiran ozelligi Zulmetmeye Aşık olmasi.
    Ben kendi adima yazdiginiz 3 tip borsacininda yaptigini yapiyorum bu tahtada..
    Hic dokunmadigim lotlarim oldugu gibi
    Al Sat Kredi Kaldirac vb. Islemlerle Zor olaninda pesindeyiz..
    Borsa Artik Eski Borsa Degil..
    Yatirimci artti
    Finansal okur yazarlik artti..
    Degere verilen onem arttii.
    Nitekim yillarca 200kademede in cik yapan hisselerin katlayan rallilerine sahit oluyoruz.. Garanin, Vakifin vb. 2 haftada 3e katladigini gordum hepimiz..
    Piyasada Yatirimci artik ucuzlugu affetmiyor..
    Alim gucu daha yuksek olsa yahut sermayeyi butarafa kaydirsalar baska dunyalara yelken acacagiz..
    Ana Lot sahiplerinin patronlarin paralari eridi su fiyatlarla su enflasyonda..
    En Cokta Zulmetmeye asik GSD spegimizin parasi kusa dondu..
    Oyle 50-100 kademeyle indir kaldir tatmin edemez artik bunu..
    O hedefine gidecektir..
    Biz kalacak miyiz becerebilecek miyiz bilemem..

Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Önce akşam al sabah satcılar dökülür.Aksam kapanış seansında,herkesin telafuz ettiği karanlık odada yüklü
    alır,zabahınan alışışta 2 kademe 3 kademe ne yakalarsa satar.Ondan sonra günlükçüler sabah açılışta veya açılıştan
    10 dak. sonra alır,grafik çalışır,ne yakalarsa satar.Daha sonra beklenti yi kovalayanlar sıkı tutunur.Onlari dökmek biraz daha zordur.
    Misal bu yüzde 122 bedelsiz haberi fiyatlanır.Yaw ne olacak bedelsizden diyenler çıkbilir.Fiyatlanmadığını 25 senedir görmedim.En son
    tenekenin içinde altın olduğunu görebilenler kalır.Bu türün indi,çıktı,düştü kalttı ile işi olmaz.Bunlar eninde sonunda tahtacıdan,skipilatörden,şirket sahibinden her neyse.. parayı alır.Şirketin kasasında 3.568.750.000 TL.karşılığı döviz var.Piyasa değeri 2.767.500.000 bu matematikte bir gariplik yok diyen gitsin kumda oynasın.Pekiii sorun ne neden bu fiyatta fiyatlanıyor.
    Temel sorun T.yılmaz.Hakim ortak konumuna geçmesi yetmez.Şirket sektörel diş ticaret olarak kuruldu.Başka büyük ortaklarda var.Onların malı,elllerindeki hisseler T.Yılmaz a geçerse veya birlikte hareket etme konusunda anlaşırsa.O zaman gerçek değeri ile fiyatlama kısa sürede olur.Bol kazançar olsun.Bence herkes yukarıda saydığım borsacı türünden hangisi olduğuna karar vermeli.Ben hepsinde de ayrı ayrı başarılı olan borsaçı gördüm.YTD
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. +3 +5 +7 den aşağı artan yok biz burda resmen kürek mahkumuyuz 6,17 yi görüp diğer bakışımıza 6.08 git gel daha çok para kazanılıyor anlaşılan bizde öyle yapalım bari

Sayfa 288/411 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •