Sayfa 316/411 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Piyasa nın hergün yukarı gideceğine alışan yeni nesil taze borsacılar türedi.Yanlış bilgimidir bilmiyorum,haber sitelerinde ortalama hergün 50 bin yeni hesap açıldığı yazılıyor.Onların aldıkları kağıtlar tavan olmadan mutlu olmuyorlar.Turgut abi ile yollarımız bir daha ne zaman kesişir Allah bilir..Benim trade modelim beklentiyi takip et,gerçekleşince veya gerçekleşmeden kar realize et şeklindedir.O yüzden bölinmeden önceki kapanışta malı teslim ettik.Elbette bu fiyatları hak etmiyor.Ancak buda yeni birşey değil.Son 7 yıldır böyle.
    Kısmet artık,12 aylık bilançolardan önce tekrar değerlendireceğiz.
    acılan hesap sayısı doğrudur ama o hesapların mıktarı çerez bıle değil 1 mılyon tl uzerın hesap sayısı 36 ııd gecen hafta sanırım

2. Birleşim mühendislikte bedelsiz açıkladı bu gsdho denen kadar hemde hareketlere bakın tepki nasıl olurmuş kaç gün tavan tavan gidilirmis bu günde bile tavana yapıştı bozdu geri yapıştı. Bu dangoz ne yaptı bir kere tavan oluyormuş gibi yapıp yüzde 3,9 dan kapattı. Sonra dün yüzde 5 bugün yüzde 6.5 en çok düşen holding bozunsudur kendileri. Satıp çıkmakta da ne kadar haklı olduğumu da göstermiş oldu.

3.  Alıntı Originally Posted by eagle38 Yazıyı Oku
    Birleşim mühendislikte bedelsiz açıkladı bu gsdho denen kadar hemde hareketlere bakın tepki nasıl olurmuş kaç gün tavan tavan gidilirmis bu günde bile tavana yapıştı bozdu geri yapıştı. Bu dangoz ne yaptı bir kere tavan oluyormuş gibi yapıp yüzde 3,9 dan kapattı. Sonra dün yüzde 5 bugün yüzde 6.5 en çok düşen holding bozunsudur kendileri. Satıp çıkmakta da ne kadar haklı olduğumu da göstermiş oldu.
    Bizimkinde hikaye de yok o şirketi tanımıyorum ama hikaye önemli bizde kasada para hikayesi var ins mutlu sonla biter

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by eagle38 Yazıyı Oku
    Birleşim mühendislikte bedelsiz açıkladı bu gsdho denen kadar hemde hareketlere bakın tepki nasıl olurmuş kaç gün tavan tavan gidilirmis bu günde bile tavana yapıştı bozdu geri yapıştı. Bu dangoz ne yaptı bir kere tavan oluyormuş gibi yapıp yüzde 3,9 dan kapattı. Sonra dün yüzde 5 bugün yüzde 6.5 en çok düşen holding bozunsudur kendileri. Satıp çıkmakta da ne kadar haklı olduğumu da göstermiş oldu.
    Değerli hemşerim,
    .
    Hemşerim diyorum sanırım plakan 38.Öyleyse bizim burda bir deyim ve ticaret rütüeli vardır.Bir malı alırken kazanacaksın.Meali de 10 TL lik malı ne edip edip pazarlık vs 9 TL ye alacaksın ki zaten 9.9 a satıyorum desen sıraya girerler ve elini öpene satarsın.Bu mal ki gerçekten adı üstünde mal şirketimiz sessiz ve derinden gidiyor.Ha ne bedelsizi ne de gelecek projeksiyonlarını ve potansiyelinin hiçbirini (daha önce bu sayfalarda bahsedilen 5-6 potansiyel.) fiyatlandırmadı.Yine bizim burda ''Altının değerini sarraf,kalasın değerini dülger,mobilya ustası bilir.'' derler.Sattıysan sen bir alan var ve alıyor,senin de işin gücün rast gitsin.Kendini de yorma bizi de.Bir de bizim burda bir deyim daha var.'' malın maliyeti kaç TL diye tüccara-esnafa sormuşlar da ''duyarsan ağlarsın canım kardeşim'' demiş o hesap dünya yansa bir daha gelmeyecek fiyatlarda ben ve benim gibi maliyeti olanlar var.Sana diğer hisselerde hayırlı işler dilerim.
    .
    Haydi rastgele kardeşim.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

5. Zeynoyu gördüm boğazdan karadenize açılıyordu yarısı suyun altında belliki yüklü arkadından Mila yük boşaltmış belliki

6.  Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    Zeynoyu gördüm boğazdan karadenize açılıyordu yarısı suyun altında belliki yüklü arkadından Mila yük boşaltmış belliki
    Biraz ironi yapalım dedik yüklü maldayım tahtayı nakış gibi işliyor tombul parmaklar iyi hafta sonları arkadaşlar

7.  Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    Biraz ironi yapalım dedik yüklü maldayım tahtayı nakış gibi işliyor tombul parmaklar iyi hafta sonları arkadaşlar
    hocam eğer nakış gibi işlenseydi salı sonrası çarşamba günü o işlemler olmazdı ve peşine perşembe yaşanmazdı . ve gunluk 9 ortalama altına kapatmazdı .

arkadaşlar temkinli olun hisse 9 ortalama olan 2.99 altı kapatmıştır . perşmebe gunu 9 ve 21 ortalamayı delip 50 ortalamaya temas etmiştir .
    sadece temkinli olun diyorum . 9 ortalama nazıktır , narindir ve çabuk kırılır ama 21 ortalamanın kırılması iyi bir işaret değildir .

ve cuma günü de 9 ortalamayı kırmak istemiş ama en fazla gsdho yayını yapan info satışları ıle karşılaşılmıştır . ( aracı kurumun bır onemı yok ınfı olmazda minfo olurdu )
    yabancı alıyor geyıklerıne de aldanmayın . borsa da yabancı payı hergecen gun dusuyor maalesef yuzde 29 sevıyesıne kadar ınmıştır . yabancı bıst 30 hadı 50 yı bırakcak da gsdho alacak hıkaye bunlar

8. bu sadece durum tespitidir . ortalama ve fiyatların resmidir . nicelik değerlendirmedir

Sayfa 316/411 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •