Sayfa 295/412 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon
Arama sonucu : 3289 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

defter değeri 7,99 TL ama hisse değeri daha 7 olamadı. En son NTHOL böyle debeleniyordu nerelere geldi biliyorsunuz. Bakalım nerelerden bölüneceğiz ve nerelere gideceğiz.

Tek sıkıntı elimizde kaç lot olursa olsun bu bedelsiz ile lot altı küsuratlı lotçuklar oluşacak. Aynısı HEKTS'ta da oldu. Nefret ediyorum lot altı küsuratlardan
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

2. Oyuzden satis maliyeti hosuma gidiyor Vakifin.. nerden alirsa alsin kendi veya yandasi Karli almis olacak
     Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Sevgili memocan,
    .
    Vakıf zaten operasyon merkezi.Kağıdın önüne koyduğu 6.14 takozunu unutmadık.Asıl yapı kredi ve iş yatırım masası ile yat finansmanı bekliyorum ben.Vakıf satar onlar alır akşam ekstreleri konsolide eder,geçer giderler.(Deniz yat daki koyuncuyu da unutmayalım.)
    .
    Syg
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

adamlar tavan yaptırmamaya yemin etmiş herhalde.

Ya da "siz satmadan tavan yaptırmayız" mı demek istiyorlar acaba?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4. Herkese istediği kademeden alim imkanı vererek yükseldi . Ptesi için olumlu bir açılış olma ihtimali az . Eğer bilanço beklenti altı helirse zor günler bekliyor

5. Şöyle bir günde yaptığı hareketler normal mi? Tavan yapıp kaç kademe aşağısına veriyorlar. Allah belasını versin, daha da bu kağıda bulaşmam. Kalanlara bol kazanç dilerim

6.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    defter değeri 7,99 TL ama hisse değeri daha 7 olamadı. En son NTHOL böyle debeleniyordu nerelere geldi biliyorsunuz. Bakalım nerelerden bölüneceğiz ve nerelere gideceğiz.

Tek sıkıntı elimizde kaç lot olursa olsun bu bedelsiz ile lot altı küsuratlı lotçuklar oluşacak. Aynısı HEKTS'ta da oldu. Nefret ediyorum lot altı küsuratlardan
    Lotta ayarlama yaparsanız kalmaz sonucta %122 degil mi? Basit hesapla 1000in katlarinda lot alti kalmaz

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sonuç Dağ fare doğurdu,,, lanet olsun senin gibi kağıda da seni idare edene de... sasa dan utan alka dan utan onlarda bölündü bit yavruları üç kuruşa kulak deldirten pislikler

8.  Alıntı Originally Posted by eagle38 Yazıyı Oku
    Sonuç Dağ fare doğurdu,,, lanet olsun senin gibi kağıda da seni idare edene de... sasa dan utan alka dan utan onlarda bölündü bit yavruları üç kuruşa kulak deldirten pislikler
    Stress yapmayın hocam her gün % 5-6 artalım o da yeter bize Allah bereket versin. İki haneli olana kadar devamke.

Sayfa 295/412 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •