Sayfa 266/412 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 3289 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Ben 4.83 ten 1 balya daha değdirdim sevgili speğimize.Bir balya da kapanış seansında karanlık oda da değdireceğim.
    Sağolasın izocam.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Gunlukcukerin aksam satislarini yine afetmiyor..
    Bu sigirlarda su tahtaya nie daytrade icin gelirler sigirlar anlamak mumkun degil..
    Isyat seve seve en dipten satti gunici aldiklarini..
    Bank of afetmedi topluyor hepsini

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Birak bu ayaklari Mal Spek..
    Zamannda yedigin nanelerden simdi kanirtiyorsun kendini.
    Artik 5.50 ve ustunde sana mal gelir
    Sür oralardan al lot istiyorsan.

Hayali dusuncelerime devam ediyorum.. ytd.

4. Gel aşağı da gıdıklayak, nazlanma.

Kişisel görüşüm olup yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by exelsior Yazıyı Oku
    Gel aşağı da gıdıklayak, nazlanma.

Kişisel görüşüm olup yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaç gündür yazıyorsun da galiba bugün muradına erdin gıdıklayıcı man.Yalnız nickinde 1 harf eksik kalmış ex(c)elsior olmayacak mı?
    .
    Bir balya daha attık 4,76 dan.Aort umuz biraz yükseliyor gibi ama maliyetimizi duysa ağlardı güççük durgut ve avaneleri.Ne diyorduk ''sağolasın izocam''.
    .
    Rastgele.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

6. Tum gun dik durdunda son 30dk mi sattin??
    Yo yo Yoooooo...

Son dklar Panik satişı yaptirma hareketlerini ezberledik Sigir Spekcim...

Acele acele 2 kademe birden silmeler hizli hizli almalar bidaha silmeler..

Ne cok istiyorsun su lotlara sahip olmayi
    Benide iştahlandiriyorsun..

Hayal urunu dusuncelerimi yazmaya devam ediyorum..

Yuzde 99 yanilan biriyim.
    YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    1 eylülde dip yapan Baltık Dry endeksi 25 günde %90 civarı(1816) yükseldi,dünya ticaretinde daralma beklenirken,düşen petrol,konteyner fiyatları maliyetleri de düşürürken,hem de dolar güçlenirken..Böyle giderse Gsdho denizcilik tarafında da karlılığnı artırmaya devam edecek gibi..
    Dolar endeksi yükselmeye devam ediyor yine de Baltık Dry gücünü koruyor nazar değmesin,dönem sonu geldi Gsdho dolardaki yükselişten de kur farkı karıyla oldukça karlı çıkacak.

8. Önceki gün alınan 4.83 maliyetli 1 balya ve dün alınan 4.76 maliyetli 1 balya ortalama aort 4.795 mallar bizim mal speğe 4.825 aortla teslim edildi.Diğer kumbara mallar bedelsiz sonrası bu fiyatlardan verilmek üzere bekliyor.Ver 76-77 lere de alalım tekrar eline 4.8x lerden verelim güççük durgut ve avanesi spek.Gün içi ya da günsonu bekliyoruz seni.

Sayfa 266/412 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •