Special Days Image
Sayfa 167/411 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    Abooo dedirtecek bir bilanço değil bu fiyatlama bu bilançonundu her zaman ilk çeyreklerden korkmuşumdur full bir ortam yok önümüz açıldı tahtacının bundan sonra ne yapacağı önemli bekleyip görelim
    Geçtiğimiz yılın aynı çeyreğine bakılırsa inanılmaz iyi bilanço çünkü navlunlarda Ocak ve Şubat ayları genelde sıkıntı geçiyor. Mart ise normalleşme ayı oluyor. Asıl olay 2. ve 3. çeyrekte ki hem 2. çeyrekteki gerçekleşmiş navlun fiyatları hem de vadeli navlun fiyatları bu iki çeyrekte çok daha iyi bilanço göreceğimize işaret ediyor. Bu arada geçtiğimiz yılların çarpanlarına göre PD/DD hariç, mevcut bilanço ile bile çok ucuzuz.

https://twitter.com/finfreeapp/statu...AzvQSDzbeGdFqQ

2.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Geçtiğimiz yılın aynı çeyreğine bakılırsa inanılmaz iyi bilanço çünkü navlunlarda Ocak ve Şubat ayları genelde sıkıntı geçiyor. Mart ise normalleşme ayı oluyor. Asıl olay 2. ve 3. çeyrekte ki hem 2. çeyrekteki gerçekleşmiş navlun fiyatları hem de vadeli navlun fiyatları bu iki çeyrekte çok daha iyi bilanço göreceğimize işaret ediyor. Bu arada geçtiğimiz yılların çarpanlarına göre PD/DD hariç, mevcut bilanço ile bile çok ucuzuz.

https://twitter.com/finfreeapp/statu...AzvQSDzbeGdFqQ
    Katılıyorum size bu değerlendirmenizde tahtada tanıdığım önemli oyuncular var o kadar çok grup varki çantacısından tutun ciddi oyuncular var bende hatırı sayılır bir para çeviriyorum ortak bir düşünce şudur holding şu an için sadece gemi taşımacılığı ile bilanço yapıyor diğer aktiflerinden gelen kar piyasayı tatmin etmez

3.  Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    Katılıyorum size bu değerlendirmenizde tahtada tanıdığım önemli oyuncular var o kadar çok grup varki çantacısından tutun ciddi oyuncular var bende hatırı sayılır bir para çeviriyorum ortak bir düşünce şudur holding şu an için sadece gemi taşımacılığı ile bilanço yapıyor diğer aktiflerinden gelen kar piyasayı tatmin etmez
    Esen kalın

4. İlk çeyreğe göre guzel kar. Diğer ceyreklerde daha iyi gelmesi dileğiyle.

5. Bu yıl burada devam.

6.  Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    Banka ve faktoring son çeyrekte 25’ti bu çeyrek 35 değil de 50 olsa net kar 215 değil 230 olurdu. Silopi Elektrik halka arzı gündeme gelmezse ya da oradaki hisselerin satılması ile ilgili bir durum olmazsa, dolar uçup kaçmadığı sürece denizcilikten devam. Holdingin zaten üç faaliyet alanı var, enerji net karı etkilemiyor, finans tarafı ancak yardımcı oyuncu olur (beklentimin alt bandında olsa da oradan gelen kar fena değil bence), asıl olay denizcilikte. Holding olup da bir alana yoğunlaşan tek hisse Gsdho değil, başka bir örnek Alarko. Yorumum muhtemel fiyat hareketleri ile ilgili değil sadece var olan durumun ifade edilmesi. Siz de esen kalın.

7. Özsermaye artışı 350 milyon.Fazlalık silopiden mi geliyor acep.

8.  Alıntı Originally Posted by aslan.42 Yazıyı Oku
    Özsermaye artışı 350 milyon.Fazlalık silopiden mi geliyor acep.
    Silopi hemen hemen aynı kalmış. Net kardan ve gemilerin yeniden değerlemesinden geliyordur muhtemelen.

Sayfa 167/411 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •