Sayfa 188/411 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Evet sanırım benim biran gafletime geldi sn Gselman.

Olması gerektiği gibi düşünmüştüm.

Elinden geldiğince ucuza kapatmak için süre uzarda uzar artık .

2. Endeksde neye baksam yemyeşil.

2-3 hisse var kırmızı biri bu .

3. Gerçekten çok komik...Tahtacı kardeş bu fiyatlardan birilerinin satacağını gerçekten de düşünüyor olabilir misin? Böyle bir kağıdı bu saatten sonra 5 tl altında satan zor bulunur...ben ise 8 den aşağı vermem bilesin...ytd....

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. 5 Mayıs / Bugün
    Gsdho 4.32 / 4.33
    Dolar 14.87 / 16.39
    Supramax 30053 dolar / yaklaşık 30514 dolar
    Handysize 29385 dolar / yaklaşık 29520 dolar

Twitter’da yalan yanlış paylaşımlar görüyorum. Orada bu paylaşımları yapanları engelliyorum, burada düzelteyim. Zaten günlük maliyetin 10-12 bin dolar arasında olması ile birlikte inanılmaz bir net kar marjıyla çalışılıyor. Böyle bir marjda çalışan kaç şirket vardır ki. Yani şu yaşadıklarımız temel analiz kaynaklı bir duruma işaret etmiyor. Süper bono etkisi dense ilk bakacağım Şişe, Dohol, Enka falan da fena değil. Zaten süper bono beklentisi olsa endeks bugünkü hareketi asla yapmazdı.

5. Bugun BY ler deli hacimli buyuk kagitlarda para kaldird. GSELMAN Bizim tacirler yarin oburgun geri donerr akd'de sol tarafa.. tum limitleriyle thy vb. Yuklendiler muhtemelen T2 icin burdan vermistir ordan alirkenn. Hem bizim tahtayi baskiladi satarak hem baska yerden cukkaladi bu cukkacilar..
     Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Değerli ortaklar,
    .
    Tacirin sattığı lotlar sanırım fon satışı.Doğru mu düşünüyorum?(Bu arada forum sayfamıza ve hissemize yeni gelen ve değerli paylaşımlar yapan arkadaşlara da hg der yorum ve analizlerini bekleriz.)
    .

Syg
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    5 Mayıs / Bugün
    Gsdho 4.32 / 4.33
    Dolar 14.87 / 16.39
    Supramax 30053 dolar / yaklaşık 30514 dolar
    Handysize 29385 dolar / yaklaşık 29520 dolar

Twitter�da yalan yanlış paylaşımlar görüyorum. Orada bu paylaşımları yapanları engelliyorum, burada düzelteyim. Zaten günlük maliyetin 10-12 bin dolar arasında olması ile birlikte inanılmaz bir net kar marjıyla çalışılıyor. Böyle bir marjda çalışan kaç şirket vardır ki. Yani şu yaşadıklarımız temel analiz kaynaklı bir duruma işaret etmiyor. Süper bono etkisi dense ilk bakacağım Şişe, Dohol, Enka falan da fena değil. Zaten süper bono beklentisi olsa endeks bugünkü hareketi asla yapmazdı.
    Bravo süper dogru bir yaklaşım ve temel analiz...Yani kısacası altın yumurtlayan bir tavuğumuz var...Kim keser de yer ki onu...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Sayın Meteor. Öncelikle bilgi paylaşımlarınız için teşekkür ederim. GSD holding 5 adet Ultramax ve Handsize gemileri ile günlük 194.000 dolar civarı kiralama kar yapıyor. Bu kar net kar mıdır. Yazdığınız beher gemi için 10 bin dolar günlük maliyet Sigorta - Amortisman - ve kurum gelir vergisi olsa gerek. Acaba total gemileri ve 2 yüzde 68 ortalığı katarsak net kar günlük kaç dolardır. Bu sene enerji banka dahil fevkalade haller hariç olmak üzere 800 milyon TL.kar beklentisi var. 16.4 dolardan hesaplarsak Bu ortalama 65 milyon dolar kar demektir. Şirket bu günkü değerinin 120 milyon dolar olduğunu düşünürsek dolar bazlı 2 yılda amorti demek.
    Bugün Baltık kuru yük gemilerinde yüzde 8 düşüş olmasına rağmen Handsize ve Ultramaklarda yüzde 0.5 gibi cüzi bir düşüş var. Bunu neye yormak lazım. Yani küçük tonaj ve mesafeli yerlerde düşüş varken uzun mesafeli büyük gemilerde ihtiyaç diri duruyor demek midir ? Yabancı bir kaynakta Ukrayna - Rusya savaşının büyük tonajlı ve uzunmesafali gemiihtiyacını hat safhaya çıkardığını okumuştum.
    BİST sert yükselirken bugün satış ağırlıklı olması temettü öncesi satış baskısı mıdır ?
    Teşekkürler.

8. Sayın Meteor tweterdan nasıl takip edebiliriz sizi ? Tweterda Hipo fiz kodlu arkadaş çok faydalı paylaşımlar yapıyor. Siz olabilirsiniz diye düşündüm. Norden GSD eskiden benzer grafik çizerken şimdi Norden de tavan yaparken GSD düşerek korelesyonu bozmuş. Bu hisse de sert yükseliş habercisi mi?

Sayfa 188/411 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •