Sayfa 241/412 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 3290 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

31 agustos Çarşamba
     Alıntı Originally Posted by sycelik Yazıyı Oku
    Temettüler ne zaman hesaba geçer acaba
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Temettu hesabina yatinca noluyo sanki?
    Fiyat 4.61 (daha duşmezse tabi)
    Temettuye katilmadan direk bugun 4.61den alsan daha karliydin.
    Dun GSD ile uyuyanlar ziyanda.
    Bu saatten sonra +5 kapasa bile bugun alan temettu icin alandan daha avantajli.
    Temettu diye tarihi hacimle 5-5.10 arasinda satti mali
    Temettu ekmegini temettu almadan kaymagiyla spek yedi.
    Baya yazdim bununla ilgili onceki yazilarimda.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Temettu hesabina yatinca noluyo sanki?
    Fiyat 4.61 (daha duşmezse tabi)
    Temettuye katilmadan direk bugun 4.61den alsan daha karliydin.
    Dun GSD ile uyuyanlar ziyanda.
    Bu saatten sonra +5 kapasa bile bugun alan temettu icin alandan daha avantajli.
    Temettu diye tarihi hacimle 5-5.10 arasinda satti mali
    Temettu ekmegini temettu almadan kaymagiyla spek yedi.
    Baya yazdim bununla ilgili onceki yazilarimda.

İyi bir tespit bu tahtada oyuncuyum ama uyudum ereğli tahtası gibi olur diye aklımdan geçmedi değil temettü ertesi sabah tavan

4. Hemsehrim (Sen ikizdere Ben Kalkandere)

Sabah bir arkadasim yaziyor bana sattim 68den GSDyi diyor dun kredili yuklenmis mala. Nasilsa temettu aldim diyor. Cildirtti beni sorsan 10 senedir borsada. Temettu yanina kar kaldi saniyor.
    Bayram tatillerinde de degisik oyunlar yapar tatile malsiz girmek isteyenleri krediledi satacaklari T gununden cok once sikistirmaya baslar T gunu satanida pisman eder.
    Bu varya bu.
    Bunu tanimadan aylarca izlemeden ucuz diye alirsan hep terste birakir (guzel yerden maliyetlenen hic bakmadan bekleyen kazanir ama onada baska kagitta olsam x2 kazanmistim dedirtir)
    Bu seytan kagitta al sat yapmadan yasamak zor.
    Al sat yapmak kolay mi ?
    O da zor.
    Manyak gibi izleyil tanimak gerek.
    Rasgele...
     Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    İyi bir tespit bu tahtada oyuncuyum ama uyudum ereğli tahtası gibi olur diye aklımdan geçmedi değil temettü ertesi sabah tavan

5.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Hemsehrim (Sen ikizdere Ben Kalkandere)

Sabah bir arkadasim yaziyor bana sattim 68den GSDyi diyor dun kredili yuklenmis mala. Nasilsa temettu aldim diyor. Cildirtti beni sorsan 10 senedir borsada. Temettu yanina kar kaldi saniyor.
    Bayram tatillerinde de degisik oyunlar yapar tatile malsiz girmek isteyenleri krediledi satacaklari T gununden cok once sikistirmaya baslar T gunu satanida pisman eder.
    Bu varya bu.
    Bunu tanimadan aylarca izlemeden ucuz diye alirsan hep terste birakir (guzel yerden maliyetlenen hic bakmadan bekleyen kazanir ama onada baska kagitta olsam x2 kazanmistim dedirtir)
    Bu seytan kagitta al sat yapmadan yasamak zor.
    Al sat yapmak kolay mi ?
    O da zor.
    Manyak gibi izleyil tanimak gerek.
    Rasgele...

0.56 dd
    2.18 fk
    yil sonuna sermayesinin ×2 iki kati kâr getirmesi kubvetle muhtemel
    Bu donemde kasasinda ciddi miktarda $ olan
    Bu şirkette yazdığınız ali cengiz durumlari özellikle kapanis kademelerinde benim de dikkatimi cekti
    Ama 25 yillik borsa tecrubemde de boyle bir hisseyi abuk subuk hisselerin en az ikiye katladigi yerde cok tutamazsin

6. İyi pazarlar bütün forumdaşlar bilmek istediğim bir mevzu Silopinin bilançosunun bize kar anlamında nedrn katkısı olmaz

7.  Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    İyi pazarlar bütün forumdaşlar bilmek istediğim bir mevzu Silopinin bilançosunun bize kar anlamında nedrn katkısı olmaz
    Faaliyet raporunda Özsermayeye eklendiği ama kar olarak muhasebeleştirilmediği yazılı.Kar 2. Çeyrekte 292 milyon özsermaye artışı 540 milyon.

8. 2023 de 2 yeni gemi filoya katılacak,Silopi halka arzı gerçekleşebilir,yanı sıra GSD Shipping halka arzı da gündeme gelebilir,defter değerinde yeni yüksekler..Yarınki düşüşün tesellisi gap kapanacak,yeni mallanacaklara ve temettülere ucuz alım fırsatı..bu perşembe bedelsiz onaylanırsa ki 2 ay bekletti,Ozkgy onayı 3 haftada gerçekleşti.

Sayfa 241/412 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •