Sayfa 349/411 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Sayın Ekşioğlu'nun mesajından yüklü miktar satışın tahtada birileri tarafından karşılandığını, tahtanın çökmediğini anladım.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Ben tahtanın eski oyuncusuyum günümüze kadar bu son gelen üç aylık bilanço devamında açıklanan temettü şirketin önümüze dair hiç bir vizyonunun olmadığı yılmaz ailesinin 'de bu gidişata katkı sağlaması dolaysıyla bütün malımı boşalttım (sattım) demem o,ki normalde yüklü bür satışta tahta iki üç kademe yukarı gider bu hiç gitmedi tahtacı benim malı aldı beklemede olay budur şartlar uygun olduğunda dönerim kalın sağlıcakla ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    Ben tahtanın eski oyuncusuyum günümüze kadar bu son gelen üç aylık bilanço devamında açıklanan temettü şirketin önümüze dair hiç bir vizyonunun olmadığı yılmaz ailesinin 'de bu gidişata katkı sağlaması dolaysıyla bütün malımı boşalttım (sattım) demem o,ki normalde yüklü bür satışta tahta iki üç kademe yukarı gider bu hiç gitmedi tahtacı benim malı aldı beklemede olay budur şartlar uygun olduğunda dönerim kalın sağlıcakla ytd
    Sizden etkilenip 3bin lotu bende boca ettim... Gram oynamadı... 1300 lot daha var... Kızarsam onu da satar geçerim... Acımam Turguta....

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Sizden etkilenip 3bin lotu bende boca ettim... Gram oynamadı... 1300 lot daha var... Kızarsam onu da satar geçerim... Acımam Turguta....

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Üzülürüm sebep olmayayım zarardamı verdin

5. Ekşioglu Oyaktan mi sattın??
    Bence hic manasi yok sattim gitmedi aldim cikmadi vb. Yorumlarin bu borsada.
    Yuklu satis varsa tabiki cikmayacak hatta toplamak istiyorsa, insanlarin direnclerinin kirildigi satma egiliminin basladigi yerlerde iice asagi ceker fiyati stop bilmeyen bile satar hissesini. (toplamak istiyor demiyorum bence lot toplama emaresi yok tahtada suan).

Hep beraber guzel bir operasyon yedik bu hissede kabul edelim. Ucuz bu fiyatta kalamaz diye tasitti bize aylardir hisseyi. 4.60lardan baslayan dususu izledik ve 2.40.. 2 senedir bekleyenlerin maliyeti cok asagida olanlar bile kardayim diyemez cunku ozaman marketten 1 tl ye aldigimiz gofret 7 lira oldu.

Peki hisse sahibide zararda diyenler olabilir,, Net soyleyeyim YOK ÖYLE BİRŞEY.
    Hisse sahibi neden zararda degil cunku
    Borsanin nezaman yukselecegini, dusecegini, testereye baglayacagini ve hangi hissenin gidecegini tabiki net olarak biliyorlar ve kendi gsd hissesini teminat gosterip baska para baglamadan ve komisyon odemeden, ralli yapan hisselerde alim yapiyorlar hemde extra para koymadan dedigim gibi. Adam thy den istedigi kadar alabiliyor cunku teminati kendi gsd hissesi.. Mesela aliyor arceligi 90 liradan 120ye kadar rallisinde tasiyor o parayi gsdho hissesinin teminati sayesinde baska para koymadan kazaniyor.. Ee noldu simdi tahtaci gsdho dan zararda mi?
    Thy ve arcelik hisselerini ornek olsun diye yazdim siz burdan turetin..
    Bu hissenin sahibi borsacı, oyun icinde oyun var ve dunyanin en zeki insanlari en hizli bilgisayar ve gelismis algoritmalariyla islem yapiyorlar.
    Para kazanmisken cikamadim bundan ve baska hisseye gecemedim bu benim sahsi hatam ve pahaliya patladi.
    Bundan sonrasi icin dogruda olsa yanlisda olsa bu hisseye gomuldugum icin baska hisseye gecme sansimda yok burada ekrani kapadim..
    Icimide doktum iyi oldu (:

NOT: YORUMLARIM TAMAMEN HAYALİ VE KAFADAN UYDURMADIR..BASKALARININ YORUMLARIYLA HISSE POZISYONU ALMAK CIDDI ZARARLAR DOGURABILIR. YTD.
    SEVGİLER..
     Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    Ben tahtanın eski oyuncusuyum günümüze kadar bu son gelen üç aylık bilanço devamında açıklanan temettü şirketin önümüze dair hiç bir vizyonunun olmadığı yılmaz ailesinin 'de bu gidişata katkı sağlaması dolaysıyla bütün malımı boşalttım (sattım) demem o,ki normalde yüklü bür satışta tahta iki üç kademe yukarı gider bu hiç gitmedi tahtacı benim malı aldı beklemede olay budur şartlar uygun olduğunda dönerim kalın sağlıcakla ytd
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Ekşioglu Oyaktan mi sattın??
    Bence hic manasi yok sattim gitmedi aldim cikmadi vb. Yorumlarin bu borsada.
    Yuklu satis varsa tabiki cikmayacak hatta toplamak istiyorsa, insanlarin direnclerinin kirildigi satma egiliminin basladigi yerlerde iice asagi ceker fiyati stop bilmeyen bile satar hissesini. (toplamak istiyor demiyorum bence lot toplama emaresi yok tahtada suan).

Hep beraber guzel bir operasyon yedik bu hissede kabul edelim. Ucuz bu fiyatta kalamaz diye tasitti bize aylardir hisseyi. 4.60lardan baslayan dususu izledik ve 2.40.. 2 senedir bekleyenlerin maliyeti cok asagida olanlar bile kardayim diyemez cunku ozaman marketten 1 tl ye aldigimiz gofret 7 lira oldu.

Peki hisse sahibide zararda diyenler olabilir,, Net soyleyeyim YOK ÖYLE BİRŞEY.
    Hisse sahibi neden zararda degil cunku
    Borsanin nezaman yukselecegini, dusecegini, testereye baglayacagini ve hangi hissenin gidecegini tabiki net olarak biliyorlar ve kendi gsd hissesini teminat gosterip baska para baglamadan ve komisyon odemeden, ralli yapan hisselerde alim yapiyorlar hemde extra para koymadan dedigim gibi. Adam thy den istedigi kadar alabiliyor cunku teminati kendi gsd hissesi.. Mesela aliyor arceligi 90 liradan 120ye kadar rallisinde tasiyor o parayi gsdho hissesinin teminati sayesinde baska para koymadan kazaniyor.. Ee noldu simdi tahtaci gsdho dan zararda mi?
    Thy ve arcelik hisselerini ornek olsun diye yazdim siz burdan turetin..
    Bu hissenin sahibi borsacı, oyun icinde oyun var ve dunyanin en zeki insanlari en hizli bilgisayar ve gelismis algoritmalariyla islem yapiyorlar.
    Para kazanmisken cikamadim bundan ve baska hisseye gecemedim bu benim sahsi hatam ve pahaliya patladi.
    Bundan sonrasi icin dogruda olsa yanlisda olsa bu hisseye gomuldugum icin baska hisseye gecme sansimda yok burada ekrani kapadim..
    Icimide doktum iyi oldu (:

NOT: YORUMLARIM TAMAMEN HAYALİ VE KAFADAN UYDURMADIR..BASKALARININ YORUMLARIYLA HISSE POZISYONU ALMAK CIDDI ZARARLAR DOGURABILIR. YTD.
    SEVGİLER..

bu tahta da eğer bır yapıcı varsa ( kı olmayan yoktur ) resmı olarak en yakın aday samet alı yavuzun halka acık olan kısmın yuzde 10 alması ıledır . bundan baska dagınık veya toplu da olabılrı ama hepsı ıster dolar ıster endeks ıstersenız enflasyon acısından bakın zarardadır .
    bu iş nereye varırı onlar ıcın sorun degıl ıstedıklerınde kara gecebılırler . onlar bılıyorlar kara gececeklerı zamanı ama bız bılmıyoruz

7. bu arada samet alı yavzun amacını genel kurlda gorecegız . eğer gelmez ıse dost alışverışıdır . yok gelır ve imtiyazlı hisselerde oluşmasına rağmen şerh koyar ve kararlar ıcın iptal davası açarsa ( kı bır anlam ıfade etmez ve işleyışı engelememz holdıngde ) bişeylerin peşinde oldugunu anlarız

8. Dost Alisverisi olarak dusunuyorum.
    Bir gunde almadi mi o hisseyi kap oyle degil miydi?.
    Bir gunde130 milyon liralik hisse alimi yapacaksin piyasadan ve yatay kapatacaksin oyle mi? Hemde cogu zaman toplam hacmi bile 130 milyon olmuyor.

Birgunde aldiysa kap haberini hatirlamiyorum, bunu piyasadan senden benden almasi İMKANSIZ. Bir cepten obur cebe..
    Ytd..
     Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    bu arada samet alı yavzun amacını genel kurlda gorecegız . eğer gelmez ıse dost alışverışıdır . yok gelır ve imtiyazlı hisselerde oluşmasına rağmen şerh koyar ve kararlar ıcın iptal davası açarsa ( kı bır anlam ıfade etmez ve işleyışı engelememz holdıngde ) bişeylerin peşinde oldugunu anlarız

Sayfa 349/411 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •