Sayfa 78/412 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 3289 madde; 617 - 624 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Bak nadir cok ucuz kalanlardansin GSD.. Namin kotude olsa bunun kagidi alinmaz desede insanlar, baska yerden kar alip kagit arayan icin nefsini tutamayacagı fiyatlar olabilir buralar.. Sen istiyosan 2.30a basmayi dene ama yapacagini yaptin,, insana salak derler bak Biraz sur yukari orada beklet aha alamadik deyip bulasmasinlar...

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ve Piyasa Degeri bu sabah 81M USD goruldu.. 2020 Pandemi dibi bu rakamlar.. Peki Pandemi dibinde olan kac hisse var suan? Duzelterek sorayim Finansallari Temeli boyle olup Pandemi dibinde olan kac hisse var? Cevap 1
    Bunu nasil basariyor piyasa neden gelmiyor peki? Bu Adamin kagidi alinmaz diye.. Peki Nereye kadar? Degil Cami minaresi Cuvalda..

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

benim beklentim 800 milyon kar yazacak.

bilançoya son 38 gün

heralde bilanço beklentisi ile alıp zararda olduğum tek pozisyon bu

ama ben hala bu fiyatlarda kalmasının mümkün olmadığı görüşündeyim.

nasip tabi, bekleyip göreceğiz
     Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Benim tahminimdir görünen köy diyelim hatta inşallah aşılacak.
    "yatırım tavsiyesi değildir"

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    benim beklentim 800 milyon kar yazacak.

bilançoya son 38 gün

heralde bilanço beklentisi ile alıp zararda olduğum tek pozisyon bu

ama ben hala bu fiyatlarda kalmasının mümkün olmadığı görüşündeyim.

nasip tabi, bekleyip göreceğiz

"yatırım tavsiyesi değildir"
    700 küsür milyon kambiyo karı olacak zaten 800 çok az demişsiniz 300 9 aylık karı var,100 daha eklense 1.1 milyar falan olabilir net dönem sonu karı

kambiyo karı 400 milyon lira max.
     Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    700 küsür milyon kambiyo karı olacak zaten 800 çok az demişsiniz 300 9 aylık karı var,100 daha eklense 1.1 milyar falan olabilir net dönem sonu karı

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    kambiyo karı 400 milyon lira max.
    1.608 milyar TL gözüküyor 3. dönem sonu bilançosunda.Ne yaptı eritti mi bunlar dövizi?

sn. ordinaryus bu konuları detaylı olarak konuşmuştuk eski yazıları incelerseniz.

şirket her %10 artış için 80.7 kambiyo karı yazıyor, 9 aylık bilanço da gözüküyor zaten.

bu durumda max. 380 milyon civarı kambiyo karı var 120 de faaliyetten gelse + 300 de 9 aylık da var tpplam 800 milyon kar yazar.

kabataslak tabi hesaplar
     Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    1.608 milyar TL gözüküyor 3. dönem sonu bilançosunda.Ne yaptı eritti mi bunlar dövizi?

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. ordinaryus bu konuları detaylı olarak konuşmuştuk eski yazıları incelerseniz.

şirket her %10 artış için 80.7 kambiyo karı yazıyor, 9 aylık bilanço da gözüküyor zaten.

bu durumda max. 380 milyon civarı kambiyo karı var 120 de faaliyetten gelse + 300 de 9 aylık da var tpplam 800 milyon kar yazar.

kabataslak tabi hesaplar
    Konsolidasyon etkisinden dolayıdır evet,teşekkürler.

Sayfa 78/412 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •