Sayfa 243/411 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Dostum bu degerler ufak yasta yerlesir insana. Geninde ruhunda ne meğil varsa otarafa kayar.
    Sen yolunu coktan seçmişlere bu yol değil desen nolur?
    Kendi Gercegi kendi gudusune hizmet eder.
    Hatta zevk alir seni boyle konusturmaktan.
    Kagidi insan tanir gibi tanimaya calismak gerek.
    Temettu verecek ama o parayi yedirmeyecek yazdigimda temettuye 1 hafta vardi.
    Insani tanirsan ona gore davranirsin
    Kagisi tanirsanda ona gore poz alirsin ve parayi cebine koyarsin.
     Alıntı Originally Posted by kumbar Yazıyı Oku
    Borsada adi ucuzlarin en ucuzuna çıkmış Halk bank bile dd bunu gecti...
    Temettü surecinde gerceklesen bu operasyonel düşüş ky parasini kaybettirdi...Turgut Bey ise para ile alinamayan güvenilirlik itibarini.
    Sorsan ilgimiz bilgimiz yok sebest piyasada oluşan rakamlar derler...
    Tam temettu surecinde ..bedelsiz havucunu da tutup milleti perisan ettiler...
    üç günlük dunyada ölüm bile ders olmadi mi?
    n'apcaksiniz ? parayi segil de garibanin ahini mi yukleneceksin?
    Halkin davasi var diye ucuzdu
    senin davan kimle???
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bistte dd bundan dusuk 5 kagit var...
    bununki ihlas holding ile ayni
    daha ne yazalım?

3.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    2023 de 2 yeni gemi filoya katılacak,Silopi halka arzı gerçekleşebilir,yanı sıra GSD Shipping halka arzı da gündeme gelebilir,defter değerinde yeni yüksekler..Yarınki düşüşün tesellisi gap kapanacak,yeni mallanacaklara ve temettülere ucuz alım fırsatı..bu perşembe bedelsiz onaylanırsa ki 2 ay bekletti,Ozkgy onayı 3 haftada gerçekleşti.
    Gap(4,46) kapatıldı,inşallah Perşembe bedelsiz de onaylanır,finansal yapı sağlam,en ucuz..artık yukarı hareket başlamalı..

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Gap(4,46) kapatıldı,inşallah Perşembe bedelsiz de onaylanır,finansal yapı sağlam,en ucuz..artık yukarı hareket başlamalı..

Bu gapı bir tek gsd umursuyor anlaşılan
    gapi kapar kapamaz bu saatten sonra borsada devam edeceksem gidip bistteki kalan alti yedi ucuzluktaki diğer hisseleri alacak değilim
    zoruma giden kasasinda sabanci hodingten daha cok dovizi olan gsd nin..kasasinda üç buçuk cent olsa patronun gidip cuzdanina atacağı sirketten daha ucuz olmasi...o hisselerden daha çok düşmesi

5.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku

Sevgili ortaklar,
    .
    Sn çiftçidede (Gap) ve memo kardeşimin uyarılarıyla sat-al yaparak aortumuzu (zaten düşüktü)biraz daha düşürüp,maliyetini duysan ağlarsın klişesi ile pztesi hem temettü hem de ilave para koyarak GSDHO da %30 daha ve gemicikte de kalıbına göre baya mallandım.Bakalım güccük durgut daha ne numaralar çekecek ama artık oyunun sonuna geldik.
    .
    Ben kendimce geriye çekilip (Durgutun purosunu yakıp tahtayı izlemesi ve günsonu rapor alması gibi) günlük analiz ve değerlendirmelerle huzurla izlemeye devam ediyorum.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

6.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Sevgili ortaklar,
    .
    Sn çiftçidede (Gap) ve memo kardeşimin uyarılarıyla sat-al yaparak aortumuzu (zaten düşüktü)biraz daha düşürüp,maliyetini duysan ağlarsın klişesi ile pztesi hem temettü hem de ilave para koyarak GSDHO da %30 daha ve gemicikte de kalıbına göre baya mallandım.Bakalım güccük durgut daha ne numaralar çekecek ama artık oyunun sonuna geldik.
    .
    Ben kendimce geriye çekilip (Durgutun purosunu yakıp tahtayı izlemesi ve günsonu rapor alması gibi) günlük analiz ve değerlendirmelerle huzurla izlemeye devam ediyorum.
    .
    Syg
    Temettü ne zaman hesaba geçti?!

7. Ucuz diye atlayanlar çok ama teknik bozuk hiç de öyle gideci gözükmüyor.
    Endeksde olası ufak bir düzeltmede soluğu 4 lerde alacak gibi duruyor. Sanırım yükü ağır speginde hiç götürmeye niyeti yok. 15 gün daha böyle gider gibi duruyor.

8. Temettü nerede?!

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 243/411 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •