Sayfa 386/411 İlkİlk ... 286336376384385386387388396 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    sonsuz kira yok değil mi ? uzun süre çalışmadı gemiler havuza çekildi . geliri nasıl kur ıle carpıyorsak çalışmayan donemde gideri de kur ıle çarpacagız .
    Evet sanırım haklısınız sn rowıng.Benim bilgim sanırım doğru değil.Zamanında bu konu konuşulmuştu sanırım sn chevron olmalı denizcilik sektöründen bir arkadaş bu bilgiyi vermişti.Ama gsdde in bilançosundan anladığım kadarı ile işletme giderleri personel gideri falan hep bize yazıyor,eh amortisman da eklenince denizcilik tarafından beklentiyi çok yüksek tutmamak lazım.

Bu durumda şimdiki fiyat çok da ucuz değil.Normal denebilir.Artık gelecek dönemlerdeki gidişata bakar gene durum değerlendirmesi yaparız

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu durumda şimdiki fiyat çok da ucuz değil.Normal denebilir.Artık gelecek dönemlerdeki gidişata bakar gene durum değerlendirmesi yaparız
    gemi gelir anca supramax ve handysıze artınca olur . su an orda durum vahim durumdayıd ama bırazcık duzeldı . tabı bılemıyoruz kıra anlaşması var mı

gsdho diğer şirketler gıbı iş anlaşması atsa zaten ıhya olurduk . astor gıbı alfa gıbı vwen gıbı vb
    işte turgut burda devreye gırıyor . her geı neredesey 1 mıyat tl yakın . yatırıma bakın etksıs yok denecek kadar az . tahtacı da bunu kullanmkyor .

4. gsdh ne demek giyim sanayi .? banka sahibi ender özel bir holdsingi ne hale geridiler.vapurcu yapcam dedi vapurcu turgut vapur aldı bankayı satıp .bari kadıköy beşiktaş hattı alsaydı daha çok para kazanırdık.vapurcu turgutun holdingi getirdiği seviye bu borsadaki tek d.d yarı altı işlem gören holding. ne holding vapurcu holding ismini değiştirmedi değiştirilmesi gerekir vapurcular holding yapmalı .komedi gibi bana ne bana ne vapur alcam dediler vapur aldılar.biz çocukken gazeteden yapıp yüzdürürdük bari öle yapsaydı .komedi gibi .herkes izliyor banka sahibi bir holding azınlık hisseyle şirketi ele geçirenvapur meraklısı turgutun maceralarını izliyor tüm sosyal medya .

bilanço bugün bakalım nasıl gelecek

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    bilanço bugün bakalım nasıl gelecek
    banka ve faktöring ıyı sonuç ortaya koyarken gemıcılık daha ne kadar duser derken daha da düşüş yaşıyor . ilginç silopi de değer düşüklüğü oluşmuş şaşırdık mı tabı hayır .
    silopi temettü beklentı dahılınde artıs var
    holding gelirinde de azalma var . özetle işler ıyı gıtmıyor gsd de . şapkadan tavsan cıkar mı . turgut yonetımınde zor

7. bu vpurcu turgut ilaa bana ne bana me vapur alcam vapurcu olcam deyip vapur işine girmesi enteresan dı azınlık hisse ile buna karar verdi uyguladı .o dönem si,yaseten tabi sağlamdı .adam çok değerli bankayı satıp vapur aldı komedi gibi .bari kadıköty pendik hatlı vapur alsamış para kazanırdı .hem kaç tane alırdı .hatlı .hauhauhauha vapur turgutun maceraları işte .koskoca gsd giyim sanayi demek ti vapurcu yaptı şirket muaazzam nakit te iç oldu .vapurcu turgutn maceraları .bankacılıktan vapurcu turgutluğa vah vah vah .d.d yarı fiyata başka holding yok .acil kayyum atanmalı bizce çok vergi zararı yazıyo .devletimiz vargi ziyanına uğruyo bu vapurcu turgut merakları yüzünden bi kayyum acil.

bilanço iyi değil doğru

ama şu an bu holding 138 milyon usd'ye işlem görüyor

komik rakamlar burası için

(daha önce de yazdığım gibi) çok yakında gemicilik tarafında konsolidasyon bekliyorum. Bu hamle gelirse burada alım içim millet sıraya girer.

olurmu olmaz mı bakacağız ? 5-6 ay içinde netleşir

Sayfa 386/411 İlkİlk ... 286336376384385386387388396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •