Sayfa 391/411 İlkİlk ... 291341381389390391392393401 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

gsdde nin gemilerinde kar marjı daha düşük % 3.9 brüt kar marjı

GSDHO de %18...

E aslında çok akıllıca bir şey.Nasılsa bu dolar bir iki ay içinde 40 küsur olur.Navlunlar da düzelmeye devam ediyor,bankacılık hep kar,faktöringe de yeni sermaye ekliyerek daha büyük bir oyuncu olması sağlanıyor,faktöring zaten para basıyor daha da fazla kar eder.Aslında o kadar da kötü bir durum yok.Bilanço iyi gelmedi ama 6 dan 3.9 a düşen kağıt uzun süredir bu bilançoyu bence fiyatlamış.

handysize ın 2021 ve 2022 yılı içine alan 2 yılın ortalama fiyatı 1300 civarında 2023 de 9 aylık 520 civarında

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    E aslında çok akıllıca bir şey.Nasılsa bu dolar bir iki ay içinde 40 küsur olur.Navlunlar da düzelmeye devam ediyor,bankacılık hep kar,faktöringe de yeni sermaye ekliyerek daha büyük bir oyuncu olması sağlanıyor,faktöring zaten para basıyor daha da fazla kar eder.Aslında o kadar da kötü bir durum yok.Bilanço iyi gelmedi ama 6 dan 3.9 a düşen kağıt uzun süredir bu bilançoyu bence fiyatlamış.
    40 olurmu dolar sanmam fakat diğer düşüncelere katılıyorum, aynı fikirde birini görmek mutlu etti :D . Tek düşündüren silopi elektrik zararlı bir şekilde ilerliyor azınlık haklarından vazgeçti temettü alacağız dediler silopi elektrik adına hiçbir bilgi paylaşılmıyor saçma saçma hareketler sonuç olarak patronun niyeti kötü gibi hissettim yoksa varlık ve nakit para vs. şirket çamurdaki altın gibi parlıyor.

5. ülkenin birkaç banka sahibi holdingiyken sen git bankayı sat yerine 4 dane vapur al vapurculuk yap.nasıl bi his miş .çocukken demek böyle bir isteğini yerine getirememiş oyuncak vapurla geçiştirseydi keşke dicez artık çok geç bari kadıköy beşiktaş hattlı vapur alsaymış holding para kazanırdı .bizim vapurcu turgut heryerde konuşuluyo koskoca gsdho yu ne hale getirdi hemde mutlak azınlık hisseyle halada öyle mutlak azınlık hisseyle giyim sanayi bankacı holding 4 vapurlu navlun işi bekleyen gariban holding oldu vapur hevesi ne hale getirdi .vapurcu turgut mücizeleri devam ediyo .kuzen öle böle liman işleri falan koskoca dev oldu .bu vapurculuğa devam banka olsaydı şimdi nin en az 10 misli olurdu .vapuur işi çıkacakta aylarca yol katedecekde para kazanacakda 4 tane vapur alt tarafı .sen git bankayı sat banka parasıyla vapur al .herkes bu nasıl iş hayret diyor. komedi gibi sonuç ortada .

6.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    ülkenin birkaç banka sahibi holdingiyken sen git bankayı sat yerine 4 dane vapur al vapurculuk yap.nasıl bi his miş .çocukken demek böyle bir isteğini yerine getirememiş oyuncak vapurla geçiştirseydi keşke dicez artık çok geç bari kadıköy beşiktaş hattlı vapur alsaymış holding para kazanırdı .bizim vapurcu turgut heryerde konuşuluyo koskoca gsdho yu ne hale getirdi hemde mutlak azınlık hisseyle halada öyle mutlak azınlık hisseyle giyim sanayi bankacı holding 4 vapurlu navlun işi bekleyen gariban holding oldu vapur hevesi ne hale getirdi .vapurcu turgut mücizeleri devam ediyo .kuzen öle böle liman işleri falan koskoca dev oldu .bu vapurculuğa devam banka olsaydı şimdi nin en az 10 misli olurdu .vapuur işi çıkacakta aylarca yol katedecekde para kazanacakda 4 tane vapur alt tarafı .sen git bankayı sat banka parasıyla vapur al .herkes bu nasıl iş hayret diyor. komedi gibi sonuç ortada .
    Belkide mahtuma iş olsun aynen murat ülker gibi yurtdışına sermaye kaçırma operasyonu olamaz mı?
    yargıya güven var mı? Yada gemiler için alınan kredi borçlarını gemileri kiralıyarak ödetiyor.
    Silopiden bildiğim kadarı ile belli bir temettü alıyor. Yani yuzde 3-4 dolar bazında borç vermiş gibi.
    Bence 2024 de anlaşma bitiyor. Eğer silopi borsaya açılmazsa O nakti geri alıp bankacılığa tekrar girmeli.

YTD

7.  Alıntı Originally Posted by mahamdi Yazıyı Oku
    Belkide mahtuma iş olsun aynen murat ülker gibi yurtdışına sermaye kaçırma operasyonu olamaz mı?
    yargıya güven var mı? Yada gemiler için alınan kredi borçlarını gemileri kiralıyarak ödetiyor.
    Silopiden bildiğim kadarı ile belli bir temettü alıyor. Yani yuzde 3-4 dolar bazında borç vermiş gibi.
    Bence 2024 de anlaşma bitiyor. Eğer silopi borsaya açılmazsa O nakti geri alıp bankacılığa tekrar girmeli.

YTD
    mumkun değil bankaya giremez . siyasi otarite izin vermez . 125 aldı silopiyi sattı 75 milyon dolara zaten sattığı fiyata alamaz alsa da para azaldı . geçen yıl 8 koskoca sekız yıl . silopi arzı yetısşir mi bilemiyorum ? daha başvuru yok ortada . ayrıca 405 mw gücünde olan santral hiç 405 üretim yapmadı
    size link bırakıyorum
    https://seffaflik.epias.com.tr/trans...i-uretim.xhtml
    santral adına silopi tes yazın .

8. Belki pudra şekeri taşıyordur.. kuru yük leblebi filan
     Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    bizim vapurcu enteresan devam edior.sen git bankayı sat vapur alcam ayaklarına vapur al şimdi müşteri bulcakda mal taşıcakda para kazanacakda.borsa 100 e koteden bile çıkardılar vapurcunun başında olduğu bi zamanların devasa banka sahibi ve ülkenin ilk ve en önemli giyim sanayicileri derneği kuruluşunu ne hale getirdi .ne banka ne giyim sanayi hiç bi şe bırakmadı .illa vapur alcam bana ne bana ne dsedi vapur aldı .banka satıp 4 vapur aldı şimdi vapurculuk sonucu holding ne hale geldi .muazzam nakit erimeye başladı .yazık .çok yazık .acil yakın izlemeye alınmalı devlet tarafından büyük vergi kaybıda yaratıyo .birde bu adar vapur işi yapma makdsadı ne olabilirdi enteresan ila vapurculuk .enteresan zarar edeceğini bile bile resmi olarak ??
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 391/411 İlkİlk ... 291341381389390391392393401 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •