Sayfa 238/412 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 3289 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. 2 fk 0,60 pd /dd kaldımı böyle şirket herhalde yine navlun fiyatları düşüşüne oynuyorlar

2. Farketmez dostum Mizrak Cuvala sigmaz artik. Seneye 2 yeni gemi ilave yani 2 gemilik Cıro ve Kar ilave.. Usd artisi navlun dususunu TL bazinda kurtariyor.. temettu ve bedelsiz oncesi yapip yapacagi numara dunden ibaretti muhtemelen.. Yarin pers. Bedelsiz kap onayi gelebilir ustelik temettu hakedis gunu..
    Su ortamda herkes ucuz hisse kaldimi arayisinda..
    Borsa degisti bist degisti oyuncular degisti.. 15 sene boyunca hisseler ucuzdu yillarca 100kademede git gel yapip trade ile para kazandilar..
    Bundan sonaki surecte hisseler once bi degerine ulassin trade isi sonra baslar.. Yol uzun.
     Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    2 fk 0,60 pd /dd kaldımı böyle şirket herhalde yine navlun fiyatları düşüşüne oynuyorlar
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 1 saatlik hacim 95M.
    Rekor

4. Arkadaşlar temettumuzu 31 Ağustos,tamı alacağız.

5. Tarihi hacimle tarihi zirveyi kiriyoruz.. All Time High..

6.  Alıntı Originally Posted by sandokan Yazıyı Oku
    Arkadaşlar temettumuzu 31 Ağustos,tamı alacağız.
    .
    Sn sandokan,
    .
    26 ağustos itibarı ile hesaplarında bulunduranlar(Sanırım bugün alıp T+2 de hesabında bulunanlar bilenler anlatırsa memnun oluruz.) temettü almaya hak kazanıyorlar ve 29 ağustos bayram arefesi 30 Ağustos ta bayram olması nedeniyle 31 Ağustos u ayarlamıştır güccük Durgut.İşini bilir o.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

7. bu güccük durgut kaç yaşında..?

8.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku
    bu güccük durgut kaç yaşında..?
    Akıl yaşta değil baştadır Sn Altay.Vardır 65-75 arası da zihniyet güccük.Az olsun benim olsun zihniyeti.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

Sayfa 238/412 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •