Sayfa 245/412 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon
Arama sonucu : 3289 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. AK yat da 4.62 aort satışlarını almaya başladı daha 180 bin ekside 4.62 den.Yürü be goçum kim tutar seni.
    .
    Sanırım açıkçılar ya da üstten verenler alttan toplamaya başladı.+ Kapatın da şanınız yürüsün bari dankekler.
    .
    ALB nin 2500 lotluk işlem yapan robotu hariç diğer işlem yapan 44 aracı kurumda bunların adamları ya da robotları yoksa ben neyim dermişim.
    Son düzenleme : gselman; 31-08-2022 saat: 15:00.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2.  Alıntı Originally Posted by aslan.42 Yazıyı Oku
    Aslında dağıtılabilir karın yarısını temettü verse uzun vadeli temettü hissesi olur.Şimdi dağıttığı125 milyon.250 milyon dağıtsa ve sürekli hale getirse hem büyür hem temettü hissesi olarak şanına şan katar.250 milyon da ilk 6 aylık denizcilik karından az.pekala dağıtılabilir.
    Kasa dolu da dağıtmak pek huyu değil. Dağıtmış olsa ya da hisse geri alımı yapmış olsa yatırımcıya kasada durmasından daha faydalı olurdu.

3. Gselmanim Akyatirim islemleri cogu zaman karli kendi kurumum diye soylemiyorum ordan islem yapan bi ince cozmus tahtayi..
    Dostlar NAVLUNLAR hergun yuzde 3-5 çakıliyor bu hizla giderse gunluk zarar yazmaya baslayacak yakinda...
    Baskan Biden enflasyonun bir ayaginu gemicilik sektorune baglayip yaptirim karari aldiginda uyarmistim ogunden beri çökuste navlunlar.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ortaklarim Oglen saatlerinde fragmani yazdim ve sonra filmi izledik..
    Kapaniz 4.36..
    Bugun alan atlayan herkes zararda..
    Kisa gel geleri izledik..
    42ye kadar surup kapanisi yine en dipten yapti..
    Yarinda film devam eder.
    Pers aksami en dip kapatip spk bedelsiz onayiyla cuma sabahi gapli yukari acma ihtimaline oynuyorum..
    Tum pozlarim buna gore..
    (Ihtimal diyorummm)
    Rasgele..
     Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Bunun tarzi toplar basar asagi..
    Piyasadan topladigini fiyati dusurmek icin yine satar (ana malini eksiltmeden)
    Piyasadan alir piyasaya verir..
    Gsd bu moda girdiginde nerden alirsan al zarar edersin..
    4.50 acar..4.42ye verir orda asagi alis kademelerini doldurur bide 4.43u kaldirir aha dondu piskolojisiyle yeni alici gelir en sevdigi şeylerden HOP 39a salar..
    40ı bidaha alir dustu donecek dedirtir defalarca,, bakmissin kapanis 4.35..
    (Rakamlar ornek olsun diye yaziyorum!!)
    Nereden alirsan al zarar edeceksin bu modda..
    Bu sekilde alici cekmeyi sever yada elinde mali olana daha cok aldirir kredili kaldiracli cunku piskolojini bozup o mallari trade ederek geri alacak senden...
    Arada stratejik alimlarida yapar satmamak uzere..
    Demem o ki insan tanir gibi tanimak lazim..
    Yuzde 50 ile temettuye katilmistim.
    Sabah satip gun ici veya aksam sattigimi artirarak yerine koymaya calisiyorum. Dusecegini dusundugum zamanlarda dahi 100 kademelik dususe kadar strateji yapmaya calisiyorum (100 kademe dusecek demiyorum dustugude olmadi degil..)
    Borsada 3 kere batmis ve cikmis biri olarak yaziyorumm.Bu hareketleri temelde mali toplamak icin yapar!! Belki benden daha ii dusunen goren birileride biseyler ekler.. Yazmak piskolojiyede ii geliyor sevgili Yoldaşlarim..

Daha da mi dibi var ortak.
    4,36 bu konjokturde dip sayılmaz mı.
    Planlarınız birçoğumuzun hayali olsa gerek.
    Rastgele. İnşallah uzunca bağlamaz, yani surundurmez
     Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Ortaklarim Oglen saatlerinde fragmani yazdim ve sonra filmi izledik..
    Kapaniz 4.36..
    Bugun alan atlayan herkes zararda..
    Kisa gel geleri izledik..
    42ye kadar surup kapanisi yine en dipten yapti..
    Yarinda film devam eder.
    Pers aksami en dip kapatip spk bedelsiz onayiyla cuma sabahi gapli yukari acma ihtimaline oynuyorum..
    Tum pozlarim buna gore..
    (Ihtimal diyorummm)
    Rasgele..

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by aslan.42 Yazıyı Oku
    Aslında dağıtılabilir karın yarısını temettü verse uzun vadeli temettü hissesi olur.Şimdi dağıttığı125 milyon.250 milyon dağıtsa ve sürekli hale getirse hem büyür hem temettü hissesi olarak şanına şan katar.250 milyon da ilk 6 aylık denizcilik karından az.pekala dağıtılabilir.
    Aman kardesim vermesin temettü felan...bir kete verdi anamızı ağlattı..Iki kere verir her sene verirse ...
    Temettü ile bu düşüşü yapmasi zihniyetlerini açık açık gösterdi. ky yolmayi yoldurmayi iş edinmiş ise 13 degil 133 gemin olsa neye yarar... dd bistin en sabikali hissesinden de ucuzladi.
    .

7. Hayali Dostum..
    Ama daha dusmez diye birsey yok borsada..
    Once sermayeyi korulayalim..
    Oyle senaryo olursa diye kendimi hazirliyorum..
    Keske yesil acsa kopsa gitse..
    Piskolojiyi buraya getirmis sonuna kadar ugrasmadan birakir mi gorecegiz.
     Alıntı Originally Posted by eaydin2003 Yazıyı Oku
    Daha da mi dibi var ortak.
    4,36 bu konjokturde dip sayılmaz mı.
    Planlarınız birçoğumuzun hayali olsa gerek.
    Rastgele. İnşallah uzunca bağlamaz, yani surundurmez

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Hayali Dostum..
    Ama daha dusmez diye birsey yok borsada..
    Once sermayeyi korulayalim..
    Oyle senaryo olursa diye kendimi hazirliyorum..
    Keske yesil acsa kopsa gitse..
    Piskolojiyi buraya getirmis sonuna kadar ugrasmadan birakir mi gorecegiz.

Dünya doğalgaz fiyatları yükseliyor,petrol ise düşüyor,bugün sanayi doğalgazına gelen %50 zam görülmemiş oranda bazı sektörleri çok zorlayacak.Gsdho denizcilik faaliyetler karlı,finansal faaliyeleri de öyle,Silopide kar patlaması normali,varlıkları ve de gelirleri dolar bazlı,sonuçta olumsuz etkilenmez..

Sayfa 245/412 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •