Sayfa 250/411 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Tarihi zirve temettü sonrası 4.84 e geliyor sanırım.Bugün değdirirler heral ya da cumaya kadar zirve tazelenir gibi.
    .
    Dohol ün 5.60-70 leri gördüğü yerde bizim en az 6.70-80 lerde olmamız lazım da bakalım görecez.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Gredit teki hacı abi zalımın oğlu nasıl girdi tahtaya da dağıttı çil yavrusu gibi dağıttı bit yavrularını.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Tarihi zirve temettü sonrası 4.84 e geliyor sanırım.Bugün değdirirler heral ya da cumaya kadar zirve tazelenir gibi.
    .
    Dohol ün 5.60-70 leri gördüğü yerde bizim en az 6.70-80 lerde olmamız lazım da bakalım görecez.
    84 dedik 83 ü yaktılar.Ula beni mi izliyosunuz kekolar.Hadi söz dutun da zirveyi de tazeleyin bari.

4. 83 den aşağı basan hangi aracı kurumlardı
    Duhul: Feb 2004

5.  Alıntı Originally Posted by civanmert Yazıyı Oku
    83 den aşağı basan hangi aracı kurumlardı
    yapı kredi-yatırım finansman ve bofa robot al sat.
    .
    Şimdi de gredit masasında oturan amcamın 4.71 maliyetli malını temizliyorlar.ve oyuncu 75.000 TL yi masada bırakarak çeker gider.
    .
    Oğlum spek sana söz 4.84 e değir portföy den 3 ün birini sana verecem.

6.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    .
    Şimdi de gredit masasında oturan amcamın 4.71 maliyetli malını temizliyorlar.ve oyuncu 75.000 TL yi masada bırakarak çeker gider.
    çok teşekkürler ediyorum

bol kazançlar dilerim.....
    Duhul: Feb 2004

7. Credit belli donemlerde tahtaya geliyor.
    Ilk zamanlar aniden gelir alir satmazdi ve gsd ralliye baslardi birkacgun sonrasinda.
    Son 4 seferdir Credit aldigini ayni gun zararina satiyor.
    Kim icin ugrastigi belli degil ama
    Ust uste her islemde zarar etmez normalde. Oyunun parcasi.
    Aksama eve sifir lotla donecek sanirim yine
     Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    .
    Şimdi de gredit masasında oturan amcamın 4.71 maliyetli malını temizliyorlar.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Adadan yaklaşık 10.000 TL zararla integrali de gönderiyorlar.

Sayfa 250/411 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •