Sayfa 313/411 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    portfoyde gorebılırısnız ama satamazsınız .
    Yoo dün sattim bugun aldim. Gayet de satilip aliniyor.

2.  Alıntı Originally Posted by gdeniz90 Yazıyı Oku
    Yoo dün sattim bugun aldim. Gayet de satilip aliniyor.
    mevcut hıssenızı tabıkı alır satarsınız ama bedelsız elde ettıgınızı de mı alıp sattınız .?

16.11.2022 * Sermaye artırımı varsa yeni payların, payları Borsa‘da işlem gören pay sahiplerinin hesaplarına gireceği, sermaye azaltımı varsa hesaplarından çıkacağı tarih.

3. Bugun gorulmemis bir hareket yapti. Bugune kadar hic yapmadigi..
    Demek istedigim eskiden artiya gecmesi degil..
    Lotlari alış sekli..
    Bazi yerlerde 3 kademe birden aldi.
    Ben direk kapa baktim haber mi dustu bu nedir boyle diye.
    Bugun haber yok ama yakinda olabilir.
    Ytd.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    mevcut hıssenızı tabıkı alır satarsınız ama bedelsız elde ettıgınızı de mı alıp sattınız .?

16.11.2022 * Sermaye artırımı varsa yeni payların, payları Borsa‘da işlem gören pay sahiplerinin hesaplarına gireceği, sermaye azaltımı varsa hesaplarından çıkacağı tarih.
    Evet alayını sattım

5. Mal toplaması için böyle hareket etmesi gerekir zaten ucuz diye adı çıkmış şirketin kim satacak değilse baskı baskı baskı aşağı yukarı derken toplamalı diye düşünüyorum pintilik ettikçe mal kaptırıyor daha da çok sonra bı daha onları sindir...üst kanal direnci 3.65 bir grafige göre dilerim oraya nefes almaz

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by gdeniz90 Yazıyı Oku
    Evet alayını sattım
    GSD HOLDİNG A.Ş. 'nin 14.11.2022 tarihinde başayan % 122,22222 oranındaki bedelsiz sermaye artırım işleminde, kaydileşmiş pay senetlerinin artırım karşılıkları ilgili üyelerin müşteri alt hesaplarına 16.11.2022 tarihinde alacak kaydedilmiştir.

doğrudur . bugun gelen haber . bu durum ıle ılgılı bedelsızden gelnlerı alıp satan var mı baska ?

7. aracı kurumların bır onemı yok ama dun ınfo dan gelen atesleme benzerı bır dalga ıle cok farklı durumlar konusuruz . su an işler sarpa sarıyor .saatıcılı bır surec yasadık 30 dk dır
    dun yasanan alışlar sonrası bır habe akıs bekledım ama olmadı . belkı insider var bılemeyız zamn sadece ırazcık zaman

8. Loading.... Dostummm
    O para kasada ATIL Duramaz.
    Ins. Dusundugumuz gibi olacak..
     Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    aracı kurumların bır onemı yok ama dun ınfo dan gelen atesleme benzerı bır dalga ıle cok farklı durumlar konusuruz . su an işler sarpa sarıyor .saatıcılı bır surec yasadık 30 dk dır
    dun yasanan alışlar sonrası bır habe akıs bekledım ama olmadı . belkı insider var bılemeyız zamn sadece ırazcık zaman
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 313/411 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •