Sayfa 379/411 İlkİlk ... 279329369377378379380381389 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. [QUOTE=hkm;6593499]Arkadaşlar şu anda 9 gemimiz var değil mi.Son iki gemiyi kaç milyon dolara almıştık hatırlayanınız var mı.Benim hatırladığım 25 er milyon dolardı fiyatlar.Hafızası iyi olan bir forumdaş tam rakamı yazarsa çok sevinirim[/QU

adamalar kap atmaktan bıle acızken fıyat açıklarlar mı

Navlunlar ve dolar sürekli artıyor.Bence sıkıntı yok.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Navlunlar ve dolar sürekli artıyor.Bence sıkıntı yok.
    yuk endeksı pandemı de zırve yaptı dolar zırve yaptı sonuc yıne husrandu : defter degerıni geçemedı . pddd ise hep rezıl duzeyde

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Değerli kardeşim üstadlık bize uzak üstad olsak bugün 4 den satar akşam 3.40 dan alırdık))))))) Şaka bir yana ben kendi planımı yazayım ,geçen yıl 17 şubatda bilanço gelmiş ,o zamana kadar turgut adam vursa dünya yıkılsa benim olayım değişmez piyasa değeri kadar kar açıklayan bir şirket nasıl fiyatlanır onu şu ölümlü dünyada malda olarak görmem lazım.Yoksa kendime kahrederim.Bu ve dohol le ben bilançoları görürüm ondan sonra bir gözüm amerikan borsalarında olur günlük yüzde beş düşüşü orda gördüğüm gün tüm kağıtları çakar borsadan çıkarım.Bizim borsa önemli değil şu anda dohol de bu da 0.20 cent ,tarihinde bu seviyelerin altında kaldıkları gün sayısı çok az.O nedenle dolar bu seviyelerdeyken bizim kağıtlarda beklemekte sıkıntı yok.Ben zaten maldayım yeni girenler içinse bence bu düşüş mükemmel bir fırsat.
    17 aralık 2021 o zaman bunu yazmışım.0.20 cente inanılmaz ucuz demişiz.Zaten bir dıpdıp namlı forumdaş vardı.Baya atışırdık.Epeydir yok sanırım o da sattı.Onun teorisine göre 0.20 ile 0.25 bandı bu kağıtda oyun alanı olmalı.0.2 centte al 0.25 de sat derdi.Bugünkü kurla sanırım 0.16 cent deyiz.))))))))))Ama elbet bedelsiz olayı da var arada.Onu da katarsak 0.35 cent falan eder.Aslında dolar bazında para kazandırmış,temettüleri de arada oldu.Aslında gidişat kötü değil.

5. turgut ülkemizin en önemli holdingini ne hale getirdi.nadir banka sahibi holdinglikten merdiven altı hamurtlama düzenine geçti turgut ve avaneleri. banka kalsaydı şimdi sırf banka bile holding eder fiyatını katlardı .gemici olcamm ben bane ne banene dedi turgut gemici oldu .gemici turgut holdingide ne hale getirdi .mutklak azınlık hisseyle hemde .elindeki imtiyazlı kalan hisselerle kafasına göre takılıyor.büyük ihtimal rezi,l bi bilanço gelecek .ve sanırım defter değeri, altı işlem gören hemde yarı yarıya tek şirket holding diyemicem gemiden başka bi şe yok gerisi balon zaten .ii bitirdiler holdingi .gemici turgut ii çalışıyo .ha gayret gemici turgut .üniversitelerde eğitim olmalı bu gemici turgutun yaptıkları .bi şirket mutlak azınlık imtiyazlı hisseyle elindeki bankayıda elden çıkarıp nassıl hamurtlanır .gemici olunur .gemici turgutun maceralrı bilançoyu iyi izleyin rezalet bi bilanço gelcek gibi .gemici turgutun maceraları devam ediyor.

6. turguttt imtiyazlı hisselerle daha nereye kadar şeytan kestiremez yarın sabah ne yapacağını galip öztürkler bile poposuna teneke bağlayıp kaçtılar döndüm tahtana atraksiyona devam

Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    bi şirket mutlak azınlık imtiyazlı hisseyle elindeki bankayıda elden çıkarıp nassıl hamurtlanır .gemici olunur .gemici turgutun maceralrı bilançoyu iyi izleyin rezalet bi bilanço gelcek gibi .gemici turgutun maceraları devam ediyor.
    gemicilik tarafında büyük bir konsolidasyona hazırlık olduğunu düşünüyorum. sadece gemicilik tarafını konsolide edip, gsd marin kottan çıkarılırsa (ki zaten marin tarafında piyasada hisse yok) gemicilik holdingin lokomotifi olur.
    silopi işi çözülür ise zaten çok zaman kalmadı burdan gelecek para ile yeni hamlelerde yapılabilir.
    ikinci alternatif silopi halka açılırsa oradaki varlık bilançoya ciddi değer katar.
    yatırım bankacılığı devam (beklenti yok) ama faktoring tarafında sermaye artırımı sonrası bir halka arz beklentisi içindeyim.

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    gemicilik tarafında büyük bir konsolidasyona hazırlık olduğunu düşünüyorum. sadece gemicilik tarafını konsolide edip, gsd marin kottan çıkarılırsa (ki zaten marin tarafında piyasada hisse yok) gemicilik holdingin lokomotifi olur.
    silopi işi çözülür ise zaten çok zaman kalmadı burdan gelecek para ile yeni hamlelerde yapılabilir.
    ikinci alternatif silopi halka açılırsa oradaki varlık bilançoya ciddi değer katar.
    yatırım bankacılığı devam (beklenti yok) ama faktoring tarafında sermaye artırımı sonrası bir halka arz beklentisi içindeyim.
    gsd marınin holdıng ıle birleşmesi bı anlam ıfade etmez zaten %68 ı holdıngde . silopi işi çözümden kastınız ne zaten protokol var orda sorun yok . 75 milyon dolar çöp oldu gitti
    silopi arz edilse bile gelecek para ile 2024 de satış mıktarı es deger olur
    faktoring neden bedellı artırım yaptı para basarken bilemıyorum . tek akla gelen holdingde kar transferı sımdılık
    faktorıngın arzı için bedelliye gerek yoktu .

Sayfa 379/411 İlkİlk ... 279329369377378379380381389 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •