Sayfa 394/411 İlkİlk ... 294344384392393394395396404 ... SonSon
Arama sonucu : 3288 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Eylül başından bu yana Supramax %100 e yakın yükseldi,bu mevsimde olağan dışı,GSD Supramax ağırlıklı,gemi sayısını da çoğalttı,taşıma ücretlerindeki yükseklik yıl sonuna kadar kalabilirse bilançoyu patlatabilir.
    gsdde kayıtlı sermyesını 3 milyara çıkardı . gsd fakötringe 400 milyon ile sermaye artırıan holdıng şimdı sıraya denızcılgı soktu .
    para holıngden diğer şirketlere gidiyor bir şekilde .

2.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    gsdde kayıtlı sermyesını 3 milyara çıkardı . gsd fakötringe 400 milyon ile sermaye artırıan holdıng şimdı sıraya denızcılgı soktu .
    para holıngden diğer şirketlere gidiyor bir şekilde .
    Faktöring GSD nin faaliyet bölümlerinden ve de bu sene çok karlı,nakit fazlası olan şirketin bünyesindeki karlı bölümleri güçlendirmesi doğrusudur,nakit çıkışı değildir.
    Kuru yük taşımacılığında fiyat yükselişi tüm gemi tiplerine yayıldı,trend güçlenerek devam ediyor hala hız kesmedi hayırlısı..

Faktöring demek gsdhol demektir.Faktöringe para aktarması kadar akıllıca bir iş yok.Ekonomi böyle devam ettikçe faktöring kısmı para basar,o alanda ne kadar büyük olunsa o kadar iyi.Navlunlardaki artış ise inanılmaz.İnşallah pandemi zamanlarındaki gibi bir ralli yaşarız.Şirket giderek güzelleşiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Faktöring demek gsdhol demektir.Faktöringe para aktarması kadar akıllıca bir iş yok.Ekonomi böyle devam ettikçe faktöring kısmı para basar,o alanda ne kadar büyük olunsa o kadar iyi.Navlunlardaki artış ise inanılmaz.İnşallah pandemi zamanlarındaki gibi bir ralli yaşarız.Şirket giderek güzelleşiyor.
    vallaha ben sizin gibi ponçik bakamıyorum olaya . kar transferı vardır alenen . ve bugun itibari ile gundemımden cıkmıştır . size kolaylıklar dılıyorum .

bu haftaki kırmızı bar çok güzel olmuş.. crln direnci 4.07 seviyesine kadar inmiş..2 hafta boyunca al sinyalini dövmüş durmuş ama icraat sıfır.. 7 Ağustostan bu yana sadece ana taşıyıcı olumlu bir görüntü vermiş diğerlerinde olumlu bir görüntü yok..günlükler kısa bir süre daha sopa yiyebilir.. ama taramalarda boy gösteren haftalıklar malsız çulsuz takipte.. günlükte 4.14 üzeri güzel altı üzer.. iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    vallaha ben sizin gibi ponçik bakamıyorum olaya . kar transferı vardır alenen . ve bugun itibari ile gundemımden cıkmıştır . size kolaylıklar dılıyorum .
    Forumu bırakıyormusum saptamaların çok akıllıca yerinde senden faydalandım tahtada trade yapıyorum yazmanı isterim forumdaki arkadaşlarda yazmanı ister diye düşünüyorum kalın sağlıcakla

Bence de sn rowıng yazmaya devam etmeli bizim gibi iyimserlere bir kötümser de lazım ki ortada fikir alışverişi olsun.Herkes iyimser veya herkes kötümser olursa forumda fikir alışverişi olmaz ki.Ben ak diyeceğim o kara diyecek ikimiz de kendimizi çek etme fırsatı bulacağız.Ben de sn rowıng in yazdığı bilgilerden çok faydalanıyordum.Umarım kağıtlarını satmamıştır.Kağıt artarsa en çok kazanmayı hakedenlerden biri o.

Her neyse bugün de navlunlar arttı.Artış ivmesi çok keskin,nedeni ne acaba.Zamanında sn chevron vardı işi gemi taşımacılığı ile ilgili bir işti.Sektörün içinden baya bilgi verirdi.O da yazmaz oldu demek o da kağıtda değil

Sayfa 394/411 İlkİlk ... 294344384392393394395396404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •