Sayfa 513/1019 İlkİlk ... 134134635035115125135145155235636131013 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

1.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Gidada ve tekstilde kdv %1 e dusurulmeli.Abd de 250 $ market gida alışverişi ne vergi 1 dolarmis.youtube ta seyrettim.gida kesinlikle %1 olmali hayvan yemi dahil olmak uzere.

gıda yı % 1 e düşürür.

içki , sigara , akaryakıt , araba , eğlence ve diğer bir çoğunu yükseltir.
    sonuç yine bizden çıkaracak.

fakiri biz besleyeceğiz.
    işte bu yüzden zekat ve fitre nin bir geçerliliği kalmadı.
    yılın her günü zekat ve fitre verir durumdayız.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

2. ABD 10 yıllık tahvil faizleri 1,8 i geçti arka kapıdan döviz satmaya devam 14 ü geçmesin diye bakalım ne kadar dayanacaklar

3.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Sizin yazıyı da hanıma okudum. O da Canan Karatay günde 5-6 tane yumurta yiyin dediği için kadını linç ettiler diye ekledi. Kime günde 8 yumurta yediğimi söylediysem hemen aman kolesterol deyip durdu ama dediğim gibi kolesterol değerleri referans sınırlar içindeydi. Hem de tavaya tereyağı içine kırıp yiyordum.
    Bünyesel..
    Benim on yıldır kolesterolüm yüksek, beslenmeyle aldığım çok düşük, bir tarafımı yırttım düşmüyor ilaçsız.

4. alkim spot alım 18.76, vadeli satış 19.22, mk 44.86%

5. 5 yıllık tahvil yeni rekor 26.35%

6. yeni bilgi, özel bankalara mevcut müşterilerinizin 10%'unun döviz mevduatını TL mevduata çevirmeye ikna edin, yoksa zorunlu karşılık olarak mb tutulan döviz için yıllık 1.5% komisyon ödeyeceksiniz talimatı gitmiş. Bilgi özel banka merkez şube müdüründen alınmıştır.

7. aktif rasyonun farklı bir şekli tedavülde.

8.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Bünyesel..
    Benim on yıldır kolesterolüm yüksek, beslenmeyle aldığım çok düşük, bir tarafımı yırttım düşmüyor ilaçsız.
    Bol bol egzersiz spor vs yapmak lazım bu değerleri normale döndürmek için. Düzenli spor yapanlarda bu tip problemler daha az görülüyor. Spordan kastım ağırlık altına girmek değil. İnsanın kendi vücut ağırlığı tamamen yeterli bu iş için.

Yarım saat koşu/hızlı yürüyüş üstüne yaş gençse barfiks/squat eklemek yeterli. Yaş ileri ise sadece yürüyüş/koşu bile çoğu problemi engellemeye yeter.

Özellikle akşamları ağır yiyip hareket etmeden yatmak kalp krizine direk davetiye.

Sayfa 513/1019 İlkİlk ... 134134635035115125135145155235636131013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •